1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Mutlu İlişkinin Sırrı Nedir?
Mutlu İlişkinin Sırrı Nedir?

Mutlu İlişkinin Sırrı Nedir?

Mutlu ilişkinin sırrı nedir? Çağın en büyük sorunlarından biri mutsuz birliktelik ve evlilikler. Bir masal gibi başlayan birliktelikler ne yazık ki tartışmalar ve kavgalar bitip tükeniyor.

A+A-

Üstelik ilişkilerin ömrü de oldukça kısaldı. Bir önceki kuşaklara bakıldığında çok daha uzun süreli birliktelik ve evlilikler yaşanırken bugün birliktelikler bu sürelerin yarısı kadar bile sürmüyor. 

Mutlu İlişkinin Sırrı Nedir?

Bunun en önemli nedeni birlikteliklerin sağlam temeller üzerine oturtulmamasıdır. Birlikteliğin temeli sağlam olmayınca en ufak bir sarsıntı da yerle bir oluyor. Öncelikle bu sorunun aşılması şart. Birlikteliğin temelleri atılırken doğru adımlar belirlenirse çok daha sağlam ve mutlu birliktelikler yaşanabilir. Mutlu ilişkide penis boyu da önemli olabilmektedir.

Kendin Ol 

İlk tanışma sürecinde çiftler birbirlerine en iyi, en güzel yönlerini gösterme çabası içine girerler. Bu çabayla o an başka birine dönüştüklerini fark etmezler. Zaman geçtikçe gerçek kişiliklerini yansıtmaya başlarlar. Bu karşı taraf için bir hayal kırıklığıdır. Bu noktadan sonra partnerinin çok değiştiğine inanırlar. Oysa değişen bir yoktur. 

Sadece kişinin kendini kusursuz gösterme çabası bitmiştir ve kendi gibi davranıyordur. Böyle bir tanışma öyküsüyle başlayan bir ilişkinin sağlam bir temeli olamaz. Bu nedenle kişilerin en başından kendi gibi davranmaları gerekir. Böylece çiftler birbirlerini daha iyi tanırlar. Mutlu bir ilişki için sizler de penis büyütme konusunda cemozluk.com ile iletişime geçebilirsiniz.

Net ve Açık Olmak 

İnsanlar hal ve hareketlerinden karşı tarafın onu anlamasını beklerler. Ancak bu her zaman mümkün olmaz. Karşı tarafın anlayamadığı, çözemediği ya da yanlış yorumladığı durumlar olabilir. Bu yüzden her konuda duygu, düşünce ve isteklerin belirtilmesi çok önemli. Eğer bu şekilde açık olunursa karşı taraf partnerinin ne istediğini bilir. O da kendi düşüncelerini net bir şekilde ortaya koyar. Bu şekilde ortak noktalarda buluşmak mümkün olur. Aksi taktirde çiftlerin birbirlerini anlamaları çok zor oluyor. Çiftler birbirlerinin isteklerinden ve beklentilerinden bir haber yaşıyorlar. Bu da zamanlar ilişkileri yıpratarak kopma noktasına getiriyor.

Güvenmek ve Güven Hissettirmek 

Güven duygusu çok farklı bir duygu. Hemen gelişecek bir duygu değil. Bir insana güven duyulması için belli bir zaman gerekir. Sözler, davranışlar ve durumlara karşı gösterilen tepkiler güven duygusunun temellerini oluşturur. Çiftlerin birlikte geçirdikleri zamanlarda partnerlerinin bu tepkilerine dikkat etmesi önemli. Aynı zamanda güven duygusunu zedeleyecek davranışlardan kaçınmakta fayda var. Eğer mutlu bir birliktelik isteniyorsa güven almak gibi güven vermekte çok önemli. Güvenin olmadığı bir birliktelikte mutlu olmak imkansız.

Özel Alanlar

Birliktelik ve ilişkilerde her anın birlikte geçmesi bekleniyor. Partnerlerden biri mutlaka bu beklenti içine giriyor. Tüm aktivitelerin birlikte yapılması, her yere birlikte gidilmesi, günün her saatinde yan yana olma isteği ilişkileri yıpratıyor. Bu durum partnerlerden birinin sıkılmasına neden oluyor. Böyle olunca da ilişki de önemli sorunlar meydana çıkıyor. Çiftler zaman içinde her an yan yana olmaktan sıkılıp ilişkiyi bitirme kararı alıyorlar. Bunun yaşanmaması için partnerlerin özel alanları olmalıdır. Çiftlerden biri ayrı olarak sosyalleşmek ya da hobisiyle ilgilenmek istiyorsa ona bu alan açılmalıdır. Bu özel alanlar insanların rahatlamasını sağlar. Bu özel alanlara izin verilmezse kişi kendini baskı altında hisseder. Bu da ilişkiye olumsuz yansır. Penis ideal boyutlarda değilse, penis büyütmek partnerleri daha mutlu edebilir.

Dinlemek 

İletişim oldukça önemli. Aşkla, sevgiyle başlayan birçok birliktelik iletişim sorunları yüzünden yok olup gidiyor. Çiftlerin doğru iletişim kurmaları çok önemli. Çiftler sürekli iletişim içinde olduklarını söyleseler de burada bahsi geçen iletişim çok daha farklı boyutlardadır. Partneri dinlemek gerekir. Ayak üstü ya da geçiştiren yanıtlarla değil. Ona zaman ayırarak önemseyerek ne dediğini anlamaya çalışarak dinlemek gerekir. Onun isteklerini, beklentilerini bilmek önemli. Çiftler birbirlerini dinlemeyi öğrenirlerse aşılmayacak bir sorunları da kalmaz. 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.