1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. ŞEHİRLER ARASI ÖZEL AMBULANS FİYATLARI
ŞEHİRLER ARASI ÖZEL AMBULANS FİYATLARI

ŞEHİRLER ARASI ÖZEL AMBULANS FİYATLARI

Şehirler arası özel ambulans hizmetleri, sağlık kuruluşları arasında olan ya da sağlık kuruluşuna ulaştırmak için hastayı veya yaralıyı taşımaktır.

A+A-

ŞEHİRLER ARASI ÖZEL AMBULANS FİYATLARI

Şehirler arası özel ambulans hizmetleri, sağlık kuruluşları arasında olan ya da sağlık kuruluşuna ulaştırmak için hastayı veya yaralıyı taşımaktır. Aynı zaman da nakil yapılırken hastaya gerekli olan kişisel bakımı veren hizmettir. Son zamanlarda şehirlerarası özel ambulans firmalarının yaygınlaşması ile oldukça fazla kullanılan bir sağlık hizmeti haline gelmiştir.  Her geçen gün artan nüfusun da etkisiyle özel ambulanslara olan ihtiyaçlar daha da fazlalaşmıştır. Şehirler arası özel ambulans fiyatları talep edilen ambulans çeşidine ve gidilecek mesafeye göre değişiklik göstermektedir.

Şehirler arası hasta nakli nasıl yapılır?

Şehirlerarası özel ambulans hizmeti ile hasta, yaralı, yaşlı ve engelli olan vatandaşların hastaneye ya da gidecekleri yere başarılı bir şekilde nakil işlemleri yapılmaktadır. Şehirlerarası özel ambulanslar yalnızca evden hastaneye hizmet vermekle kalmayıp, hastaneden eve ya da talep edilen herhangi bir adrese istenilen zaman diliminde özel donanımlı araç ve profesyonel personeller ile hastaların güvenli ve sağlıklı olarak naklini sağlamaktadır. Hasta, yaşlı ve yaralının can güvenliğine son derece önem verilmektedir. Ambulansta görev alanlar her biri alanında uzman kişiler oluştuğu için, herhangi bir acil durumda gerekli tıbbı müdahaleler yapılabilmekte ve taşınan kişilerin güvenli bir şekilde nakli gerçekleşebilmektedir.

Şehirler arası özel Ambulans Nasıl Kiralanır?

Bu konuda hizmet veren firmalar genellikle İstanbul merkezlidir. www.doraambulans.com gibi alanında uzman kadrosuyla şehir içi ya da şehirlerarası özel ambulans hizmeti veren firmaların sitesinden ya da telefonla iletişime geçerek kolayca kiralama işlemi yapılabilmektedir. İstenilen zaman aralıklarında ve saatlerde özel ambulans kiralama işi yapılabilmektedir.  Acil durumlar için acil yardım ambulansları ile diğer durumlarda ise hasta nakil ambulansları ile hizmet verilmektedir.

Özel Ambulans Çağırmak Ücretli Mi?

Özel ambulanslar kişilerin talepleri doğrultusunda istenilen zaman dilimlerinde ve istenilen vakitlerde hizmet verebildiğinden, özel ambulans çığırmak belli bir ücret ile mümkün olmaktadır.

Şehirler Arası Ambulans Fiyatları Nedir?

Özel ambulans kiralamada fiyatlar tercih edilen ambulans türüne, mesafeye ve naklin şehir içi mi yoksa şehirler arası mı olup olmadığına göre farklılık göstermektedir. Özel ambulans ücretleri olarak Dora ambulans tarafından talep edilen 2021 yılı şehir içi ve şehirler arası özel ambulans fiyatları aşağıdaki gibidir:

Şehir içi hasta nakli için talep edilen özel ambulans açılış fiyatı 150TL + km başına 5TL;

Şehirlerarası hasta nakli için talep edilen özel ambulans açılış fiyatı 150TL + km başına 3,50TL şeklindedir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak için firmanın telefonuna istenilen vakitte kolayca ulaşılabilir.

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.