1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. “Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar arkasındayız”
“Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar arkasındayız”

“Cumhurbaşkanımızın sonuna kadar arkasındayız”

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr Tahir Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı yönetim kurulu toplantısına video konferans aracılığıyla katıldı.

A+A-

“Dünyada ki ve ülkemizde ki COVİT-19 salgını nedeniyle yaşanan zor günleri hep birlikte atlatacağımıza yürekten inanıyorum” diyen Başkan Büyükakın, “Milletimizi ve ülkemizi geliştirmeye, kalkındırmaya, büyütmeye, güçlendirmeye devam etmekte kararlıyız diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuna kadar arkasındayız. Onun liderliğinde hemşehrilerimize hizmet yolunda durmadan, dinlenmeden tüm imkânları seferber ederek çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

“BERTARAF EDİLME MÜCADELESİNDE ÇOK BAŞARILIYIZ”

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş’in başkanlığında gerçekleşen toplantıda pandemiyle alakalı hazırlıkları 11 Mart tarihinden önce başladıklarını dile getiren Başkan Büyükakın, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bakanlarımız ve bu sürece katkı veren birçok kurum ve kuruluşla bu salgının bertaraf edilme mücadelesinde çok başarılıyız. Dünyadaki birçok ülkenin bu mücadelede sınıfta kaldığını üzülerek de görmekteyiz. Sağlık sistemimizin ne kadar güçlü olduğu ve yıllardır yapılan yatırımların ne kadar önemli olduğu bu dönemde bir kez daha kendisini göstermiştir” şeklinde konuştu.    

''HER ZAMANKİNDEN DAHA ÇOK KENETLENECEĞİZ”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sosyal medya alanında daha aktif olunması çağrısını çok önemli olduğunu da sözlerine ekleyen Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr Tahir Büyükakın, “Sosyal medyada var olacağız. Bunu yaparken sahayı da asla terk etmeyeceğiz. İçerik üretmede ve konuları değerlendirmede çok hassas davranacağız” ifadelerini sarf etti. “Bugünlerde her zamankinden daha çok kenetlenmeliyiz” diyerek toplantıda ki konuşmasına devam eden Başkan Büyükakın, “Teşkilatlar olarak her zamankinden daha çok kenetleneceğiz. Her alanda çok etkin bir yönetim anlayışımızı sürdüreceğiz. Bizler büyük bir heyecanla kentimizin tamamında hizmet yapmaya devam ediyoruz” dedi. Kocaeli’nde yapılan eserler, devam eden projeler ve yapılacaklar konusunda AK Parti Kocaeli İl Yönetimine bilgi aktaran Başkan Büyükakın, “Alt yapıdan üst yapıya, millet bahçelerinden gençlik hizmetlerine, sağlık ve sosyal alandaki çalışmalardan vatandaşımızın beklentilerine cevap veren tüm hizmetlere kadar her alanda aktif bir şekilde çalışıyoruz. Büyükşehir Belediyesi olarak kentimize çok eser kazandırdık, daha fazlasını kazandırmak için de çalışıyoruz” dedi.

“TEŞKİLAT YOKSA BİZLER KÖKSÜZ AĞAÇ GİBİYİZ”

Birçok bakanlıkla Kocaeli’ne kazandıracakları projeler için yoğun mesai harcadıklarını da vurgulayan Başkan Büyükakın, “Kocaeli’nin tamamını nakış nakış dokuyoruz. Tüm ekiplerimiz ilçelerimizin ihtiyaçlarına göre hassasiyetle çalışmaya devam ediyor” diye konuştu. Sahada ki hizmetlerin yapılmasında teşkilatlarımızın fikirlerine çok önem verdiklerini de dile getiren Başkan Büyükakın, “Teşkilat yoksa bizler köksüz ağaç gibiyiz. Yaptığımız her eserde milletimizden aldığımız güçle birlikte sizlerin de imzası var. Şunu da ifade etmek isterim ki milletimizi ve ülkemizi geliştirmeye, kalkındırmaya, büyütmeye, güçlendirmeye devam etmekte kararlıyız diyen Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın sonuna kadar arkasındayız. Onun liderliğinde hemşehrilerimize hizmet yolunda durmadan, dinlenmeden tüm imkânları seferber ederek çalışmaya devam edeceğiz” diyerek konuşmasını tamamladı. Video konferans şeklinde yapılan toplantı yapılan görüş alışverişinin ardından tamamlandı.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.