1. YAZARLAR

  2. Zümre Alioğlu

  3. Tunçer Saltaş
Zümre Alioğlu

Zümre Alioğlu

Tunçer Saltaş

A+A-

Şu zor günlerde,ülke olarak millet olarak işini hiç aksatmadan yapan mücadele eden sayısı azımsanamayacak kadar bir hayli fazla olan mükemmel ötesi iş insanlarımız var.

Bunlardan biriside Gebze bölgesinin sevilen simalarından Tuncer Saltaş.

Gelin hep beraber tanıyalım.  Bu güzel insanı. Yaptıkları ve yapacakları ile Tunçer Saltaş... 
1979 yılında Ardahan'da dünyaya gelen çocukluk yıllarında ailece göç edip Gebzeye yerleşen  çocukluk gençlik derken, zamanın nasıl geçtiğinin farkına varamadan kendini iş dünyasında bulan. 

Başarılı ve bir o kadarda yardım severliğiyle gönüllere taht kuran bir insan.

Sırasıyla yaptığı işler... 

Sağlık sektöründe faaliyet gösteren,Darıca bölgesinde halka hizmet veren,İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak,görev yapan bir zamanlar amatör takımlarda futbol oynayan,Gebzespor kulübünde bir süre yöneticilik yapan ve hâlâ bölgemizin güzide bir çok spor kulübünde ücretsiz sağlık hizmetleri veren koca yürekli bir insan...

MAGİAD/marmara girişimci iş adamları Derneği Gebze başkanlığı,Genel başkanlığı ASİDAT/ Asidat, Avrasya , Sanayici ve iş insanları Gebze şube başkanlığı yapan ve 2019 seçimlerinde CHP Darıca Belediyesinde meclis üyesi seçilerek verdiği güzel hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek başarılı ve özverili çalışmalarıyla vatandaşın güvenini kazanan koca yürekli güzel bir insan o.

Sayın Tunçer Saltaş evli ve üç çocuk babasıdır...

Benim gözümde kısaca Tunçer Saltaş  ; Alo şurada yardıma bir aile var dediğimde tamam ablacım adresi ver diyen,Maddiyatı olmayan,burs alamayan öğrencilerimiz için bir telefonla okey diyen. Bazıları gibi görüş siyasi amblem aramayan adam gibi adamın adıdır Tuncer Saltaş.

" Görüş,siyasi kimlik değil böyle yüreklere ihtiyacı var bu memleketin.Yolun açık olsun... Koca yürekli insan . Amblem, parti değil. İnsan peşine koşalım...

Önceki ve Sonraki Yazılar