1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi?
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Suriyelilere vatandaşlık verilsin mi?

A+A-

Hani derler ya battı balık yan gider. Bizimkisi de o misal nasıl olsa adamların vatanları dağıldı binlerce insanı öldü binlercesi perişan ve binlerce yetim öksüz kaldı.

Bizde büyük Türkiye olarak onlara vatandaşlık vererek onura edeceğiz. Suriye vatandaşlığından Türk vatandaşlığına geçerek ihya olacak Suriyeliler.
Şimdi hani işin şakası bir yana da adamları hem vatanından olmalarına göz yumacaksınız hem de onlara sahip çıkmakla övüneceksiniz! 
Evet, vatanlarından olmalarına göz yummak dedim peki niye dedim?
Göz göre göre Siyonizm oyununa gelip Suriye ile düşman olmak ve İslam birliği kurup birlik içinde hareket etmek yerine gâvur birlikleri ile ittifaklar yaparak Müslüman memleketlere sahip çıkmazsanız sonuç Siyonizm alır eline tokmağı ve istediğini yaptırır.
Sizin ne işiniz var Suriye ile? Niye onlarla anlaşmak yerine düşman olmayı seçtiniz? 500 yıllık komşuluk tarihimizde hiç onlarla sorunumuz yoktu. Aslında şimdide yok ama Siyonizm kendi fitne oyununun ateşini yakarak içine Türkiye’yi çekti ve Türkiye’yi Suriye ile düşman etti. Hâlbuki bizler dosttuk, kardeştik ve aynı inancın evladıydık.
Hükümet yanlış politika yüzünden Suriye’yi yalnızlığa ve kargaşaya itmiş oldu. Çünkü İsrail terörist devleti BOP (Büyük Orta Doğu Projesi) için Suriye’yi yıkmak ve yok etmek durumunda olduğu için orada bir fitne ateşi yaktı ve bunun içine Türkiye’yi de çekti. Türkiye bütün komşuları ile düşman oldu dış politikada yapılan yanlışlar ve Müslüman birlikleri yerine tercih edilen haçlı birlikleri ile yürümeler haçlı ve Siyonistlerinde eline güç verdi.
Şimdi Suriye’yi veya diğer Müslüman ülkeleri İslam birliği ile koruyup gözetlemek yerine ABD ve İsrail şeytanları için ateşe atıyorlar. Suriyelilere vatandaşlık vermek demek Suriye’yi iyice parçalamak demektir.
Filistin misali işte yavaş yavaş İsrail nasıl ele aldıysa Suriye’yi de öyle ele alacak ve Suriyeliler hazır vatandaşlıkta veriliyor diye savaştan, mücadeleden kaçıp buraya gelecekler, dolayısı ile vatanlarını terk edecekler.
En başından beri yanlış politika yapan hükümetimiz Suriyelilere vatandaşlık verirse tarihi bir hata daha yapmış olur hem onların vatanı boşalır hem de ülkemizde etnik sorunlar başlar. Bunu iyi bilen Siyonizm bizi bu girdaba çekmeye çalışıyor. Çünkü Suriye’yi işgal edip kürdistanı kurup Irak’ı üst yapıp gözünü bize dikecek. Bunu Necmettin Erbakan hocam 40 yıl anlattı ama maalesef anlamadılar onu.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum