1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Siyonizm 3
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Siyonizm 3

A+A-

Siyonizm’in üçüncü ölümüyle yazımı bu yazı serisini noktalıyorum inşallah.
Daha önceki yazılarımda Siyonizm tehlikesi ve fitnelerine dair bir takım şeyler paylaşmıştım. Bu bölümde ise birkaç vurgu daha yapmak istiyorum.
Siyonist Yahudiler İngilizlerin destekleri ile girdikleri Filistin topraklarında kurdukları devletle artık resmen var olduklarını duyurdular. Tabi onları hemen İslam düşmanı ülkeler devlet olarak tanımaya başladır. Hâlbuki bunlar işgalciydiler.
Tabi devletlerini ilan ettiler ama ortada bir sorun vardı. Avrupada rahat yaşayan Yahudiler bu kurak topraklara gitmek istemiyorlardı. İsrail devleti kurak, bereketsiz bir yerde kurulmuş ve hiçbir gelişme, tarım, sanayi vs. yoktu. Bunun içinde Yahudiler oraya gitmeyi istemiyordu. Ama İsrail kendi mabedleri kabul ettikleri bu topraklara tüm Yahudileri toplamaya kararlıydı.
Meşhur Hitler girdi işin içine. Hani yıllarca Hitler Yahudileri katletti diye söylendiler ya halbuki hepsi uyduruk yalan ve gene Siyonizm oyunuydu. Avrupa’da yaşayıp İsrail’e gitmek istemeyen Yahudileri İsrail’e götürmenin bir yolu vardı o yolda Hitler Yahudileri katlediyor diye yaygara çıkartıp ve birkaç sıradan insanları öldürtüp belgeleyip ,resimleyip orda ki Yahudileri korkutarak kendi vatanlarına dönmelerini sağlamaktı..
Hitler bir işbirlikçiydi hiçbir Yahudi’yi öldürmedi sıradan insanları katletti ve Yahudilere hakaretler etti sırf buraları terk etsinler ve kendi vatanlarına dönsünler diye korku terörü estirdi. Ne demiştik küfür tek millettir. Bakınız tarihte ve günümüzde kendi vatanına ihanet eden liderler, işbirlikçiler vardır. Hitlerde işbirliği yapmış ve vatanına ihanet etmiştir.
Yahudiler kendi topraklarına, Avrupa’da Yahudi katliamı yapıldı diye döndürülmeye mecbur bırakıldı ve zamanla İsrail devleti kendi vatandaşları ile o pis emellerine hız vermeye başladı. Osmanlı’nın yıkımında gene başrol oynayan Siyonizm’dir.  Tabi o dönemler biraz daha durgundular ama şimdilerde tüm hızları ile büyük İsrail’i kurmak için var güçleri ile sömürüp yakıp yıkmaya devam ediyorlar.
Evet IŞİD, YPG, PKK, PYD gibi tüm örgütler Siyonizm maşasıdır. Bunlarla daha önceki yazılarımda belirttiğim gibi katliamlar ve kaoslar yaparak Bop  (Büyük Ortadoğu Projesi, Büyük İsrail devleti) için zemin hazırlamaktadırlar. 
Bu sebeplerden dolayıdır ki, Müslümanlar bu tehlikeyi fark etmeli ve önlem almalıdır. Bu tehlikeler yıllardır anlatıldı ama şimdi görüyoruz ki artık anlatılanlar gerçekleşmeye başladı. Biran önce İslam birliği için çalışıp bu tehlikeyi yok etmeliyiz yoksa Siyonizm çok can yakacak.
Dünyanın her yerinde dökülen kan ve gözyaşı kime ait? Tabiki Müslümanlara. İşte bütün oyun Müslümanlar üzerinde dönüyor. Artık kıyı bucak köşelerde durup seyredip vakit öldürmek bu gözyaşlarına seyirci kalmak sadece bizi hepten dibe itip zora sokmaktan başka bir şey olmayacaktır.
Rabbim bu şer güçlerini ıslah eylesin. Müslümanın üzerinde oyun oynayıp kanını dökeni helak eylesin. Mazlumları katledenleri kahreylesin. Onların oyunları var ise de Rabbimizinde bir oyunu vardır. Çünkü Rabbim azamet ve güç sahibidir, kudret onundur. Zamanı geldiğinde dur deyip helak edecektir. Çünkü ne zmaan onlar bir fitne ateşi yakmışlarsa Allah (CC) ben söndürdüm buyurmuştur.
  Sanadır tevekkülümüz sanadır ricamız sanadır minnetimiz ya Rab İslam’a ve ehli İslam’a bir nefes aldır bir soluk lütuf ette kurtar amin…

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.