1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3.  LÜTFÜ TÜRKKAN’DAN BOŞ BETON
Ömer AVCI

Ömer AVCI

 LÜTFÜ TÜRKKAN’DAN BOŞ BETON

A+A-

 

 Malum bir filim vardı ve şu laf çok meşhurdu, ‘Atma Ziya’ işte geçenlerde Lütfü Türkkan’ı dinlerken öyle bir laf etti ki, kendisine ‘atma Ziya’ diyesim geldi.

  Şimdi vekil bey diyor ki, Erbakan hocada boş arsalara temel atıyordu. Belli ki, vekil bey Erbakan’ı hiç tanımamış. Bu ülkede yaşayan her vicdanlı ve insaflı insan Erbakan hocanın bu memelekete yaptıklarını iyi bilir.

 Şöyle biraz düşündüm ve dedim ki, Erbakan o kadar çok iş yapmış ki, ben bu yazımda hangisini anlatayım? Ürettiği Devrim arabasınımı? Açtığı fabrikalarımı? Roketsan’ımı? Aselsan’ımı? Havelsan’ımı? Tusaş’ımı? İHA’larımı? Denk bütçem? İşçiye, memura, emekliye, bağkurluya, çiftçiye verdiği tarihi zamlarımı? 

 Yani saymakla bitmeyeceği için hiç saymayalım. Peki vekil bey bana bir tane boş arsaya attığı betonu gösterin! 

 Ömrünü milletine ve tüm mazlumlara hizmet ederek geçiren, devlete ve millete ait bir kuruşu bile boşa harcamayan böylesi bir devlet ve millet adamını hangi akıl tutulması ile ‘Boş arsalara temel atıyor diye yalan bir laf ettiniz’? 

  Sizin bu memlekete çaktığınız bir çiviniz bile yok. Bu memlekete ettiğiniz hiçbir hizmetiniz yok. Aslında boş arsaya attığınız bir betonunuz bile yok! Birde kalkmış bu memlekete en büyük hizmeti yapan, tarihe altın harflerle geçen birine iftira ediyorsunuz!

   Sizin gibi beceriksiz muhalefet, ideolojik tutumlarınız ile yaptığınız, gaf ve yanlışlarınız Tayyip beyi yıllarca iktidarda tuttuğu gibi sizler var oldukça Tayyip bey iktidar olmaya devam edecektir. Bilin ki, bu memlekette milyonlarca Erbakan sevdalısı ve seveni var. Biz vatan ve millete hizmet etme ilkelerini, davasını Erbakan’dan öğrendik.

 Siz ise kuru gürültü ile hizmet etmek için yollardayız diyerek, bu memlekete en büyük hizmetleri yapmış insana iftira ediyorsunuz. İşte sizden muhalefet bile olamıyorken İktidar nasıl olsun? Siz yalan beyan ile kürsülere çıkarak, bu milletin sevdiği insana laf ederek, ancak bu milleti kendinizden soğutursunuz. Aynı benim gibi. Bende bir basın mensubu olarak sizi takip ediyordum ama gördüm ki, sizi takip etmek ancak vakit kaybetmek olurmuş.

  Böyle muhalefet yapıyorsunuz, milletimizde bakıyor yahu bunlar ne anlatıyor? Ne atıp tutuyor diyor ve muhalefeti beceriksiz bulup iktidara oy vermeye devam eidyor. İşin özeti siz var oldukça Tayyip bey 20 sene daha iktidarda kalır. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum