1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Lanetli kavim hiç uslu durur mu?
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Lanetli kavim hiç uslu durur mu?

A+A-

Hepimiz şunu çok iyi biliriz ki, İsrailoğulları Kuran-ı Kerim’de Rabbimiz tarafından en çok lanetlenmiştir kavimdir.

Sadece bizim değil nerede bir darbe veya bir zulüm varsa kesinlikle onların parmakları vardır. Rahmetli Erbakan hocam, 'İsrail hiçbir taşın altını boş bırakmaz' derdi. Yani fitne ve fesat konusunda İsrail dünya çapında iş yapar.
Genelde ülke liderlerini satın almak veya tehditlerle korkutarak ele geçirmek üzere kullanırlar. Zaten şuanda İslam birliğinin kurulamamasındaki en büyük sebep İslam ülkelerinin başındaki yöneticilerin ABD ve İsrail eksenli siyaset yapıp paçayı onlara kaptırmasıdır.
Düşünün onlarca Türk devleti var, onlarca Müslüman ülkesi var ama bir araya gelemiyorlar! Niye? Çünkü Siyonizm bunu engelliyor. Her bir ülkeye kendi çarkını kurmuş onu çeviriyor. 
Ülkemizdeki bu darbe girişim olaylarının içeriklerini tam bilemiyoruz. Zamanla hepsi çıkar meydana, bunlardan öncekileri gördüğümüz gibi bunu da görürüz neler olup bitmiş her şeyi anlarız.
12 Eylül darbesi, Balyoz, Ergenekon, 28 Şubat vs vs.. 
Hepsinin yüzü ortaya çıktı bununda aslı astarı ve bu işi yapanlar ortaya çıkacaklar. Ama ben şimdiden söyleyeyim bu işin mimarları Siyonizm'dir..
Ben şahsen 25 yılımı Erbakan hocamın siyasi çizgisinde geçirmenin ve Erbakan hocamdan öğrendiğim bilgilerin tezine bakarak bunun Siyonizm ve BOP (Büyük Ortadoğu Projesi) işi olduğundan hiç şüphe duymuyorum. 
Ama bu işte FETÖ kullanılmış ama keto kullanılmış bilmem onlar sadece piyonluk yapabilirler. Bu ülkeyi yıkmaya ne Fetoşun gücü yeter nede Siyonizm’in.
Sadece bu şeytanlar beklesinler kendilerini bizler yıkacağız çünkü biz inanmış bir milletiz çünkü biz milli ve manevi değerleri için can vermiş bir toplumuz bir gün mutlaka bu zalim İsrail'den bunun hesabını soracağız.  
Sayın Cumhurbaşkanımız bu millet ardınızda durdu milyonlarımız sokağa indik şimdi sıra sizde kapatın şu incirlik üssünü bırakın şu ABD kâfirini dönün Müslümanlara ve kurun İslam birliğini. Yoksa bu kâfirler boş bırakmayacaklar Müslümanları...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.