1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. İsrail NATO'ya girecek mi?
Ömer AVCI

Ömer AVCI

İsrail NATO'ya girecek mi?

A+A-

Günlerdir konuşulan ve ülkemizde de siyasi kaosa nede olan bir konu bu. Avrupa birliği ne hikmetse İsrail’in NATO'ya alınması ile alakalı çalışmalar başlatıyor.

Evet bu bize şu hadisi şerifi hatırlatıyor; "Küfür tek millettir"
Yani küfür demek inkârcı demek bizim bildiğimiz küfür değil bu. Hakkı kabul etmeyen İslam’ı kabul etmeyen demektir.
İsrail terörist devletinin yaptığı katliamları meşru kabul eden ve onlara karşı sesi çıkmayan NATO ve Avrupa birliği üstüne üstelik bu teröristleri ortaklığa alıyor.
Anladık değil mi küfür gerçekten tek milletmiş. Mazlumu hiçbir zaman savunmayan ama sözde insan hakları ile meşhur olan Avrupa birliği aslında İslam düşmanı bir birliktir.
Bunca zulümlerini görmemezlikten gelip birde ortaklık yapmayı isteyenler en az İsrail kadar suçludur ve düşmandır.  Bizim ülkemiz İsrail terörist devletinin NATO'ya girmesini hep veto etmiştir. Ama bu aralar siyasi çalkantılarında gösterdiği üzere galiba artık veto olayı da kalkacak çünkü gene gizli oyunlar ve eller uzanmaya başladı bu pazarlıklara.
İsrail'in Avrupa birliğine girmesini engelleyen unsurlar bir şekilde saf dışı bırakılacak ve İsrail için ses etmeyecek itaat edecek engelsizler aranmaya başlandı bile.
Yani İsrail her defasında hem ABD hem de Avrupa birliğini kullanıyordu zaten ama şimdi resmi bir şekilde kullanıp yaptığı katliamlara hem yenilerini ekleyecek hem de NATO gücüyle resmi bir şekilde hareket edecek.
ABD zalimi gibi onlarda işte Tunus’ta kimyasal silah var deyip oraya girecek ya da Lübnan yada başka bir İslam diyarına. Bütün bunları yaparken de satılmış ve kukla Avrupa birliğini kullanmayı hedefliyor. Tabi buna Türkiye çanak tutmuyordu inşallah yine tutmaz diyeceğim ama maalesef gelişmeler ve siyasi hareketliliğe bakılırsa Türkiye İsrail'in NATO'ya girmesini veto etmeyecek.
Tabi çok oyunlar dönüyor Müslümanların elleri kolları bağlanmış güçleri ellerinden alınmış ve bürokrasideki yanlışlıklar yüzünden hemen hemen her Müslüman ülke rehin alınmıştır. Umarım İsrail teröristi NATO ya bizim desteğimizle girmez. Yoksa hani bir bu eksikti diyeceğimiz olayı yaşarız. Rabbim fırsat vermesin ve oyunlarını bozup başlarına geçirsin.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.