1. YAZARLAR

  2. Ahmet DEMİRKAYA

  3. İnkarcı Suikast Listesi
Ahmet DEMİRKAYA

Ahmet DEMİRKAYA

İnkarcı Suikast Listesi

A+A-

Birileri ülkeyi din algısı ile karıştırmak için  sosyal medya üzerinden elli kişilik bir liste paylaşarak adeta hedef göstermiş. Dar-ı bekaya göçenlerin üzerine çarpı koyarak diğerlerini de siz halledin der gibi. Samimiyetlerine inandığım birçok insanda bu zokayı yutup kendi sosyal medya hesaplarından paylaşıp kara propagandaya alet olmuş.

Kim bu adam diye merak edip muhammedmucahid.com adlı sitesini inceledim. Ölüm listesine aldığı hocaların hepsi Türkiye’nin bilinen üniversitelerinde hocalık yapmış halen aktif görevde olanlar var emekli olanlar var. Fakat bu meçhul şahısın kendi hazırladığı internet sitesinde kendisine ait hiçbir bilgi yok ve Ak partiye yazdığı mektuptan anlaşıldığı üzere ülke dışında olduğu anlaşılıyor. Üstelik yayınladığı bütün bilgiler de yorumlara kapalı. Kaçak dövüşüyor anlayacağınız.

Şahıs mıdır, bir ekip mi yoksa gizli istihbarat ajanlarının ortaklaşa planı mıdır bilinmez lakin ortalığı karıştırmak için yapıldığı gün gibi açık. Zira inanların en hassas olduğu konuları kaşıdıklarından ne yapmak istedikleri belli. Ölüm listesine aldıkları hocaların kamuya açık televizyon programlarında, okuyucunun bilgisine sundukları kitaplarından belli kesitleri alıp hocaları ayet ve hadis inkarcılığıyla suçlayıp hedef gösteriyorlar. 

İlahiyat fakülteleri ilmi araştırmaların yapıldığı eğitim kurumlarıdır. Bazılarının görüşlerini beğenirsiniz veya beğenmezsiniz ama onlara ölüm listesi hazırlayarak sadece canlarına kast etmiş olursunuz. Fikir ve düşünceleri çürütmenin yolu onların tezlerini antitezle çürütmektir. Bunu yapamıyorsan sen müfterisin demektir.

Kimsenin ayet ve hadis inkar ettiği falan da yok. Eğer çok merak ediyorsan Emevilerden günümüze bütün alimleri mercek altına alman lazım. Çünkü en baba tartışmaları canları pahasına onlar yapmış. Bir de kalkmış virüsün laboratuvarda üretildiğini iddia etmiş. Bilimin laboratuvarlarına inanıyorsun da düşmanlığın ilahiyat laboratuvarlarına mı? Bırak onlarda kendi laboratuvarlarında bilgi üretsinler, fikir üretsinler. Uzun yıllar kimya laboratuvarında çalışmış biri olarak ilahiyat laboratuvarını savunuyorum. Fikir üretmek, üretilen fikirleri savunmak suçsa beni de listeye almazsanız namertsiniz.

Haydi kalın sağlıcakla, selam ve dua ile…

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.