1. YAZARLAR

  2. Ahmet DEMİRKAYA

  3. İhanet sarmalı
Ahmet DEMİRKAYA

Ahmet DEMİRKAYA

İhanet sarmalı

A+A-

Önceki gün Dağlıca’dan gelen 16 şehit haberleriyle yüreklerimiz bir kez daha dağlandı. Bunlar bizim ne ilk şehitlerimiz ne de son olacaklar. Alçaklar, hainler, menfaatperestler, çıkarcılar kısaca teröre bilerek veya bilmeyerek destek verenler olduğu müddetçe bu acıları kana kana içeceğiz ama durmayacak. Çünkü bunun adı terör, ilkesi yok, kuralı yok, vicdanı yok, insanca algılayıp yaşayacağı bir hayatı yok, toplumlarda yeri yok, hiçbir emelleri ve gayeleri yok. Sadece birilerinin yönlendirmesiyle yönlendirenlerin amacına hizmet ederler kandırıldıklarının farkında olmadan.

Savaşlar da artık milletler arasında  olmuyor. Zayıf toplumlar da etnik kökenleri birbirine kırdırarak yapılıyor savaşlar. Kimse farkına varmıyor kim kiminle kimin için savaştığının. Suyu bulandıranlar yüksek rakımlı villalarında rahat rahat keyif çatarken bu milletin masum ve mazlum evlatları vatanları bir bir toprağa düşüyor. Her sabaha gözü yaşlı uyanan analar, dul kalan eşler, yetim kalan çocular. Bir umuttur bekleyişler karanlık gecelerden aydınlık sabaha. Barışın kol gezdiği sokakları özledik. Ümidimizi hiçbir zaman kaybetmeden sıra sıra tabutların gelişine alıştırdık kendimizi. Hiçbir zulüm baki değildi, çünkü biliyoruz ki zulümle abat olunmaz olamayacaklarda. Bir kez daha kenetlendik tek vücut olduk şehitlerin ruhlarının haykırdığı caddelerde.

Oynanan oyunun farkındaydık, biz oyunu bozacaktık. Onun için haykırdı caddeler fazla taşkınlık yapmadan. Dışarıdaki terör besleyicilerine mesaj verdik ortalığı karıştırmadan. Korku saldık içerideki vatan hainlerine biz buradayız diyerek. Milleti sokağa dökmek için kin ve nefret pompalayan olimpis dağının medyasına tokat gibi cevap verdi sessiz sedasız eylemiyle Hira dağının çocukları. Sizin istediğiniz gibi olmayacak artık bu ülkede işler. Avam kameralarında aldığınız kararları bu milletin çocukları çok iyi biliyor artık keyfinizce uygulamayacaksınız. Ey batı dünyası ve onun yerli işbirlikçileri şunu iyi bilin ki toprağa düşen her şehidimizin kanından binlerce şahadete susamış ruh doğar. Gün gelir bu ruh sizi de ürettiğiniz terörü de elbet boğar. Ey milletim ümit var olunuz, müsterih olunuz, kazanacak olan bileriz.

Selam ve dua ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.