1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni araçları…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni araçları…

A+A-

Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü yeni araçları…

 

   Geçtiğimiz günlerde Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne teslim edilen yeni araçları Gebze sokaklarında görmek, Gebze’lileri ziyadesiyle memnun etti.

   Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğü bu güne kadar daha kısıtlı imkanlar ile toplum huzurunu sağlamaya çalışıyordu. Ancak son dönemlerde, hem imkanların, hem hizmetlerin hem de, toplum huzurunun daha da artmasında, Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilginin katkısı büyük. 

  Gebze İlçe Emniyet Müdürlük binasının yıllar sonra yenilenmesi, vizyonu ve görselini daha modern hale getirilmesi, Polis noktalarının eski halinden kurtulup, yeni modern ve daha sağlıklı çalışma alanları olarak faaliyete geçirilmesi, Korona sürecinde yeterli araç sayısı dahi olmamasına rağmen 500 bin nüfuslu bir şehirde onlarca mahalleye Asayiş sağlamak için canla başla gece geç saatlere kadar mücadele etmesi, derken yeni araçlarında Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne kazandırması, tüm bu çalışmaların altında imzası bulunan bir isim vardı. Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili. 

  Özellikle Korona sürecinde yeterli araç sayısı yokken bile, yaptığı Sosyal çalışmalar ve diyaloglar ile Gebze İlçe Emniyet Müdürlüğüne, Korona süreci boyunca ek ilave Ekip Aracı temin ederek, daha güzel hizmetler vermeyi ve toplum huzurunu korumayı da başarmıştır.

   Asayiş ve toplum huzuru yanında, Gebze’mizim malum bölgelerindeki gayri ahlaki noktalara da, ısrarla yürüyüp o bölgeleri temizleyen, toplum ahlakının bozulmaması içinde özel çalışmalar yürüten Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili, Gebze’ye her konuda hizmet ederek üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmiş ve getirmeye de devam etmektedir. 

  Yeri geldiğinde, siyasi, bürokrasi, sivil toplum kurumları, dernekler ve halk ile el ele girerek, Gebze’nin faydasına olan her dalda bu süreçleri başarılı bir şekilde yönetip, toplum huzurunun sağlanması ve topluma kalıcı, faydalı eserler bırakılması adına Gebze’ye gönül eri gibi hizmet eden Gebze İlçe Emniyet Müdürü Uğur Adil Bilgili Gebze’lilerin gönlündeki yerini aldı...

   Yapılan bu hizmetlere, bu emeklere, bu mücadele ve özveriye Gebze’liler adına Teşekkür ediyoruz….

 
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.