1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Aşı karşıtlarına her yol engel…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Aşı karşıtlarına her yol engel…

A+A-

 

   Aslında aşı karşıtı değil de, aşı adayı veya aşı denen sıvıya karşıtlık desek daha yerinde olurdu.

   Malum herkesin bildiği üzere tüm dünyada, Korona ve Aşı telaşı var. Evet, birden bire bir virüs patlıyor. Sonrasında ise tam bir kaos ve korku furyası. 

   Tabi işin bu kısımları baya bir uzun hikaye hiç girmeye gerek yok. Gelelim günümüze. 

   Aşı denen sıvıyı savunmayıp, olası tehlikeleri anlatanlar ve aşı denen sıvının hiçbir garantisini veremeyenler, kendilerinin istedikleri açıklamaları değil de, karşıt açıklama yapanların, hem de tüm iddialarını, bilimsel, güçlü ve mantıklı bir şekilde izah etmelerine dahi tahammül edemeden hemen engel koyuyor.

   Daha geçenlerde, Fatih Erbakan ile beraber açıklamalar yapan Bilim adamlarının Youtube üzerindeki videoyu, Youtube kaldırmış.

  Peki, neden bu engeller? Ya gerçekten o sıvıya karşı açıklamalar yapanların konuşmaları doğru ise? Tabi ki, hiç fark etmez çünkü o sıvıyı ve Koronayı özel üretip tüm dünyaya salanların hiç umurlarında değil, tam tersi istemedikleri bir durum bu açıklamalar ve karşıtlık.

  Onun içinde tüm karşıt açıklamalar ve faaliyetleri durdurma veya kaldırma yöntemleri ile yok ediyorlar. Halbuki, o bilim insanlarının iddialarını da, tartışıp zarar ve faydasını iyice analiz edebilirlerdi. 

  Ama dertleri tabi ki, yeni Dünya düzeni olduğu için hiç umurlarında olmadı. Ne kadar bilimsel açıklamalar ve ıspatlarda sunulsa onlar bunu asla kabul etmeyecek ve kendi iddialarını kabul edenlerle yürüyüp onların önünü açacak.

 Tv, Gazete, Sosyal medyada kendilerinin dediklerini yapacak olanlar ile yürüyeceklerdi ki, öylede oldu. Dsö (Dünya sağlık örgütü) ne diyorsa onu yapacak, sorgulamayacak, tabiri caizse Biat edecek olanlar kimler ise onlar ile yola devam edilecekti nitekim öylede oldu.

  Peki, sonuç nedir? Bir birine ters onca açıklama, tezatlar, 1 dozdan 4 e kadar takviyeler, her gün bir tutarsızlık ile ‘Yeni Dünya düzeni’ için çalışmalar son hız devam ediyor. Lakin bu işte tutmaz Allah bu oyunuda bozacaktır. Az daha sabrediyoruz çünkü ‘’Gerçekler er yada geç mutlaka gün yüzüne çıkarlar’’ 

  Gerçeklerin böyle güzel huyları vardır.! 

  

  

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.