1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Topluma lanet saçan LGBT
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Topluma lanet saçan LGBT

A+A-

Evet çoğumuz belki de bu nedir deriz! 

Lezbiyen, Gay, Biseksüel ve Transeksüel kelimelerinin baş harflerinden oluşan LGBT yani şimdi bunun ne manaya geldiğini bilmiş olduk.
Lut kavminin helak olmasına sebep olan bu lanetli işlevler şimdi bizim başımıza da bela. Bilirsiniz Lut kavminin erkekleri ile erkekler kadınları ile de kadınlar ilişki yaşardı. Bu sapkınlıklarından dolayı da tarihe bir kara leke olarak yazılıp helak oldular.
Şimdilerde ise bu sapık zihniyet ayyuka çıktı. Eşcinseller Fatih Sultan’ın İstanbul’unda evlenmeye başladı. Lezbiyenlik son derece moda oldu. Sapıklık medeniyet sayılmaya başladı.
Son 10 yıl içerisinde bu sapıklık zirve yapmaya başladı. Özgürlük adı altında yürüyüşler, gösteriler, konuşmalar vs vs aldı başını gitti. İyide hadi Lut kavminde birkaç inanan insan vardı hadi çoğunluk inkarcıydı da türedi bu sapıklar ama bizde nasıl türediler?
Halkının yüzde 99'u Müslüman olan bir memlekette bu kadar nasıl sapıtabildiler? Nasıl bunca sapıklığı sokaklarda, caddelerde haykırabildiler? Hem de Müslüman idarecilerin olduğu bir dönemde işte namazlı abdestli insanların yönettiği memlekette bu sapıklar nasıl böyle çığ gibi büyüdü?
Bu gücü nerden ve nasıl aldılar? Nasıl Fatih Sultan'ın mekanında nasıl evlendi iki erkek birbiri ile? Bütün bunlar Müslüman olan Türk halkının dinini, maneviyatını, kültürünü bozmak için oynanan oyunlar ve ülkemize sokulmak istenen sapıklıklar.
Tabi bunlara insan hakları diye izin verdiler resmi hakları oldu neymiş efendim lezbiyende insanmış bakınız biz lezbiyen hayvandır demedik ama oda bir insan deyip te bu lanetlenmiş işleri resmi ve meşru gösteremezler. İki erkek birbiri ile evlenemez bunlar özgürlük değil sapıklıktır.
Yarın bir gün adam annesiyle kardeşiyle teyzesiyle ilişki yaşasa buna da özgürlük derler onu da meşru göstermeye çalışırlar. Zaten alt yapısını hazırlıyorlar. Ensest ilişkilerde hızla yayılıyor hey gidi Müslüman nereye gidiyoruz, ne oldu bu ülkeye 10 yıldır azdı gitti bütün sapıklar ve sapıklıklar.
Özgürlük başka bir şey bunlar sapıklıktır. Ve bütün bunlar Siyonist ve misyoner şeytanların ülke ahlakımızı bozma oyunlarıdır ki, bunu da başardılar. Allah bize akıl şuur versin.
  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.