1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Suriye’de kimyasal katliam…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Suriye’de kimyasal katliam…

A+A-

Geçen günlerde Suriye’de çoğu çocuk yüzlerce insan kimyasal silahlarla katledildi.

Resimlerine bile bakamadığımız dehşet manzaralar vardı. Bazı çocukları ülkemize Reyhanlı hastanelerine getirmişler ama orda öldüler.

Evet bu bir insanlık ayıbıdır. Bu zalimlerin ve kafirlerin Müslüman kanı içmekle ne kadar acımasız ve şeytan olduklarının açıkça göstergesidir.

Bendeniz yıllardır bu konularla alakalı yazılar yazdım. 25 yıldır hem bu meseleleri hem de siyasi akışı anlatırız.

Bakınız şimdi bulmuşlar bir kukla Esat Suriye’de kimyasal silahı Esat kullandı diye hemen Esat’ın üstüne yıktılar. İşte efendim Esat ile muhalifler savaşıyor Esat ise katliam yapıyor imajı verildi. Çünkü Siyonizm’in orda bir hedefi vardı.

İyide oradaki kimyasalları başkaları kullanamaz mı? Mesela Siyonizm orada ajanları ile bu işi yapmış olamaz mı? Esat halkına zulmediyor diye diğer ülkeleri kışkırtıp Suriye’nin üzerine salıp veya ambargo uygulatıp, Suriye’yi boşaltıp kendileri konacak olamaz mı?

Tabi ki asıl mesele bu! Siyonizm orada katliam yapacak, bu katliamlar Esat ve rejiminin üzerine bırakılacak işbirlikçi rejim ve Rusya Siyonizm ile dirsek temasta olacak ve hepsi topyekün BOP (Büyük Ortadoğu projesi) için çalışacaklar.

Siyonizm her birine ayrı görevler verecek ve verilen görevleri yapmayanlar yıkılacak. Mesela Esat’a sen şunu yap, Rusya’ya sen şunu yap diyecek ve dönecek diğer memleketlere ey ahali Esat katliam yapıyor diyecek!

Bize de bakın Esat katliam yapıyor. Suriye halkı mağdur edildi hadi onlar Muhacir sizde Ensar olun diye kışkırtıp Suriye’nin boşalması için oradaki insanlara kapı açın diyecekler ki, dediler öylede yaptık.

Halbuki biz İslam birliğini kurup onları Muhacir değil orada güvence altında yaşayan Ensarlar olarak kalmalarını sağlayacaktık. Ama dış politika patladı beceremediler. İşte bugünde çoluk çocuk demeden en aşağılık işlerle katliamlar başladı.

Kendilerine vaad edilğini iddia ettikleri topraklara hakim olmak için ellerindeki para ve medya gücünü kullanarak ayrıca zaafı olan insanlarında zaaflarından faydalanarak o topraklara hakim olmak için tüm mazlumları, bebekleri katleden İsrail’dir ABD ise onun kuklası para kölesi dolar şebeğidir.

Siyonizm tüm insanlığın katilidir. Tüm yaptıklarının bedelini ödetecek yiğitlerde gelecektir. Ve o yiğitlerinde gelmesi yakındır çünkü Allah şöyle buyurdu. Onlar ne zaman bir fitne ateşi yakmışlarsa ben onu söndürdüm.. Evet bu ateşte sönecek ve kendi başlarında yanacak…

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.