1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Siyonizm 2
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Siyonizm 2

A+A-

Siyonizm ile alakalı yazdığım birinci bölümden sonra ikinci bölümü de sizlerle paylaşıyorum. Siyonizm mikrobu biraz fazla detay istediği için birkaç bölümle vurgu yapmaya çalışacağım inşallah..

Siyonizm insanların kanını emmek için kurulmuş bir Yahudi hareketidir.  Theodore Herzl ve

Haim Nahum denen iki İslam düşmanı öncülüğünde kurulmuş ideolojik bir sömürü düzenidir.

Müslümanların bu düzeni çok iyi bilmesi gerekmektedir. Çünkü bu düzen ilk olarak İslam’ı hedef almıştır. Aslında hani Peygamberimizinde buyurduğu gibi küfür tek millettir sözü bir kez daha karşımıza çıkmaktadır.

Siyonizm’i destekleyenlere bakıldığında önce İngilizleri sonra ABD’lileri görebiliriz. Hatta Nato SSCB yıkılması ve komünizmin dağılması için kurulmuş bir güç olarak vardı ama Sovyetler Birliği yıkılmasına rağmen bu güç gene yerinde durmuştur. O zamanda Almanya’nın şimdiki başbakanı Angela Merkel NATO’nun işi bitmedi sırada İslam var diye açık açık söylemiştir.

   Evet şimdi NATO zaten Siyonizm’in emrindedir. Siyonistler nereye saldıracaksa ve nereyi indirmek istiyorsa hem ABD’yi hem de NATO’yu köle gibi kullanıyor. Bunun çok belirgin örnekleri de var zaten.

  Para gücünü elinde bulunduran Siyonizm’in meşhur ailesi Rothshild fertleri olan Mayer, Merubah, Namanya, gibi fertler zamanında hep sömürü düzenine destek olmuş ve önce İngiliz kraliyet ailesine sonra ABD ‘nin kurulmasında ABD’ye kıyak yapmış ama onları da sömürü altına almışlardır.

 Müslümanlar bu düzeni, çarkı çok iyi bilip önlem almalı zira Siyonizm dünya Müslümanlarını böl, parçala, yoksul bırak, borçlandır gibi yöntemlerle zayıflatıp yutmak istemekte ve bunu başarmaktadır.    Bakınız Müslümanım diyen hemen hemen herkes bankada faizde, borç batağında, maddi imkansızlıklar yüzünden huzursuzluklar içinde..

 Siyonizm zaten bunu istiyor. İnsanları borçlandır, huzursuz et ve maneviyatını bitir. Huzuru olmayan isyan etsin, borcu olan o borcu kapatmak için her yolu mubah saysın. Parasal gücünü kır ve hepsinin elini kolunu bağla.

  Müslümanlar Dünya gerçeklerini ve kendilerini bekleyen tehlikeleri bıraksın, dizi filimler, tarz programları, Survivor gibi, Müslüman aile yapısına uymayan tam tersi bu maneviyatı bitiren programlarla meşgul olsunlar diye ne emekler yaptılar ve bunu da başardılar. Düşününki, eşiniz yanınızda iken size çıplak erkek izletiyorlar, mayolu kadını izletiyorlar, her ev ferdi TV ekranı başında, anne, baba, kız kardeş, abi nene, dede ne varsa ailecek bu çıplaklığı izliyorlar.

Peki kimin ümmetiyiz? Kimin torunuyuz? Bizim aile yapımız bu mudur? Ne işimiz vardı bizim bu ahlaksızlıklarla? Biz ailece elin çıplak erkeklerini nasıl izleyebildik? Hangi iman ile? Hangi ahlak ile bunu yapabildik?

Peki bunların Siyonizm ile alakası ne? Alakası şudur. Siyonizm Müslümanların maneviyatını bitirmek onları dininden koparmak ve imanı, ameli her türlü değerini yok edip ya onları Çanakkale ruhundan arındırıp sıradanlaştıracak ya da kendi telkinlerini onlara yaşatacak. İşte onun için nerde yolsuz nerde arsız işler varsa getirip Müslümanın başına bela ediyor ve ahlakını bozup maneviyatını kırıp yok etmenin eşiğine getiriyor. Bu ülkede kaç TV masonlara ve Siyonistlere çalışıyor? İşte bizler bu tehlikeleri görüp dinimize sahip çıkmazsak, ahlakımıza, örfümüze sahip olmazsak bu Siyonizm bize çok zoka yutturur…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.