1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Siyonizm 1
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Siyonizm 1

A+A-

Dünkü yazımda Müslümanların birlik olması ve İslam birliği kurması gerektiğine dair paylaşım yapmıştım.

Bu yazımda ise neden kurulması gerektiği konusunda vurgu yapmak istiyorum. Öncelikle dünyayı kasıp kavuran ve tüm terör olaylarının sorumlusu ve fitnenin mimarı olan Siyonizm özellikle İslam alemine kan kusturmayı, onları katletmeyi bir dini vecibe ve ibadet kabul etmekte olduğunu da belirtmek isterim.
Var oldukları günden beri fitne ve fesat saçma konusunda bir numara olan bu lanetlenmiş kavim İsrailoğulları,  asırlardır kendi inandıkları inanç üzere tüm değerleri yok etmiş, fitne çıkarmış tüm lanetli işlere imza atmıştır. Yusuf (as) kuyuya atmakla başlayan kıskançlık, fesat, çekemezlik gibi unsurları günümüze kadar devam ettirmektedirler.

Mekke müşriklerine bir peygamber gelecek ve biz onunla sizin kökünüzü kazıyacağız demişler lakin Peygamber geldiğinde İsrailoğulları’ndan gelmedi diye onu kabul etmeyip isyan etmiş ve müşriklere sizin inancınız bunlarınkinden daha doğru demişler ve fitneye başlamışlardır.
Şimdi Yahudilerin inandığı arz-ı mev-ud (Vaad edilmiş topraklar) vardır. Eski Mezopotamya yani şuandaki Ortadoğu’nun büyük bir kısmı bunlarınmış ve Allah onlara buralar sizindir demiş. Bu sahte inançları yüzünden insanoğluna kan ve gözyaşını reva gören, mazlum, çoluk, çocuk dinlemeden katleden ve üstün ırk olduklarını zannedip diğer insanları kendilerine köle gören bir lanettir bu Siyonistler.
Büyük Ortadoğu projesi ile de bu inandıkları toprakları almak ve bu topraklarda kendi büyük devletlerini (büyük İsrail) kurmak için bu bölgelerde fitneler yapmaya devam etmektedirler. İşte orta doğunun kan gölüne dönmesi ve Müslümanların katledilmesinin en büyük sebebi bu projedir.

Bu proje hayata geçmesi için öncelikle oralardaki Müslüman güçler kırılmalı,zayıflatılmalı,sesi soluğu kesilmelidir. İşte bu sebepten dolayı şuanda kan gölüne dönen toprakların bu hale gelmesinin sebebi Siyonizm’dir. İngilizler, Amerikalılar ve benzeri şer güçleri de ardına alan Siyonizm hedefine koşar adım giderken, Müslümanlardan bir tek hareket bile yok.
IŞİD’i kur, PYD’yi çıkar, Arap baharı de, YPG çıksın bir yandan Horasan, diğer yandan Nusayri güçleri falan filan derken işte Ortadoğu kan gölü... 
Tabi bütün bunlar Siyonizm’in kuklaları ve Siyonistlerin kurduğu tuzaklar. 
Birleşmiş Milletler İsrail’in emrinde, ABD İsrail’in emrinde öyle ki ABD doları diye bildiğimiz bu dolar aslında Siyonistlerindir. Bunlar ABD’yi bile sömürüyorlar. Çünkü ellerinde büyük bir para gücü var. Bu güçle ABD ve AB’yi yanına alarak Müslümanlara kan ve gözyaşı döktürmeye çalışıyorlar. 
Bakınız İsrail’in bayrağında iki çizgi vardır. Birisi Fırat nehrini diğeri de Nil nehrini temsil eder. Ortada ise bir siyon yıldızı vardır. Yani adamlar şunu diyor bu ikisinin arası bizimdir. Bakınız şimdi karışan ve işgale uğrayan yerler nerededir? Tamda bu şeytanların istedikleri yerdedir. İşte onun için illa da İslam birliği illa da kardeşçe bir dayanışma içinde olmamız lazım.
Şeytanın atına binip cennete gidilmez. Siyonistlerle işbirliği yaparak kurtuluş olmaz. Amerika ile iş birliği ve dostluklarla kurtuluş olmaz tez zamanda İslam ülkeleri ile bir olmalı ve bu projeye dur demeliyiz. Rabbim bizlere birlik nasip etsin bu şeytanlara da yol vermesin amin.
Selam ve dua ile…

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.