1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Şehit kanı üzerinden dolar pazarlığı olmaz
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Şehit kanı üzerinden dolar pazarlığı olmaz

A+A-

Dünyada bir mikrop vardır Siyonizm mikrobu. Bu mikroplardan birkaç kez bahsetmiştim. İsrailoğulları yani lanetlenmiş kavim. Var oldukları günden bu güne işleri güçleri fitneydi ve lanetti. Hepimiz iyi biliyoruz ki, Mavi Marmara gemisinde bizim 9 vatandaşımızı şehit etmişlerdi.
Savunmasız insanları katletmekle meşhur olan bu lanetli kavim o günde savunmasız insanları katletmişti. Tabi o günlerde kıyameti kopardı bizim yöneticilerimiz. Yok hesap soracağız yok hadlerini bilecekler yok gemileri indirip her türlü hesabını sorarız da falanda filanda.
Tabi milletimiz dolmuştu zaten İsrail’in yaptıkları tüm Müslümanların canına yetmişti. Bu lanetli İsrail oğulları bizim 9 vatandaşımızı şehit ettikten sonra kibirlerinden vazgeçmeyip böbürlenerek te konuşmuşlardı
Tabi bizim yöneticilerimiz ikinci büyük filoyu hazırlıyoruz Gazze’ye gidiyoruz demişlerdir. Hatta o zamanlar Başbakan olan Recep Tayyip Erdoğan bakanlar ile beraber Gazze’ye gidecekti.
Bakınız zaten hep olacaktı gidecekti gelecekti diyoruz niye? Çünkü yıllarca hep böyle masal, hikâye ile avutuldu milletimiz. Bırakın İsrail den hesap sormayı neredeyse İsrail’e hesap verir hale geldiler!
Neymiş efendim şehit edilmiş insanlara verilecek olan tazminatın artırılması konuşuluyormuş! İşte İsrail misal 15 verelim dermişte bizimkiler 20 istermiş. Yahu hani siz Abdülhamid Han’ın torunu idiniz?
Hani Osmanlı kuruluyordu? Sizin dedeniz İsrail şeytanına böyle mi hesap sordu? Toprağı veya şehit kanını dolara, marka, altına pula mı sattı? Sizde ne bitmez bir sevdaymış katillerle işbirliği yapmak?
Hani bunlar sahilde piknik yapan çocukları öldürürdü? E hani siz Gazze’ye gidecektiniz? Hani büyük yardım gemisi hazırlanıyordu? Hani Kıbrıs’a bile savaş gemilerini indiririz diyordunuz?
Ya böyle mi hesap soruyorsunuz 3-5 dolar fazla para alarak mı? Bu mudur hesap sormak? Bu hesabı herkes sorar alır ki,  asıl hesap sormak ABD’nin zoruyla girdiğiniz Suriye batağındaki Esed’e sormak gibi olur!
Bırakın hesap sormayı İsrail ile tekrar dostluklar tazeleniyor. Olan gene milletimize ve Müslümanlara oluyor. Şimdi birileri çıkıp gene iyi niyetten mi bahsedecek yoksa İsrail öyle görüldüğü gibi çokta kötü değilmiş mi diyecek bakacağız! 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.