1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Savaş çığlıkları
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Savaş çığlıkları

A+A-

Ülkemizin her yerinde kaos ve Ankara’da patlayan bomba. Hemen faali PYD oldu. PYD bir terör örgütüdür ama onlar bu patlamayı bizimle alakası yok diye kabullenmedi. Benim şahsi fikrimde öyle bu bomba başka nedenlerle patlatıldı. Ama bakınız hemen ülkemizdeki yandaş medya dediğimiz satılmışlarda PYD çığlıkları atmaya başladı.
Peki ben neden buna inanmıyorum?
Tabi ki buna aslında çocuk bile inanmaz ama işin içinde neler dönüyor? Kimler nelerin hesabını yapıyor? Bunları bilirse inanmaz. Şimdi önce IŞİD belası çıktı her yeri kavurdu. Sonra Emperyalist şeytanlar sözde IŞİD’le savaşmak adına birlik oldular. Her ülke katıldı ve silah depolandı bu silahlar sözde IŞİD’le savaşan güçlere verildi..
Aslında strateji iyiydi yani şeytani bir fikir ama akıllıca. Niye mi? ABD ve şer güçler bilakis Siyonist İsrail orta doğuyu karıştırmak ve oralardaki Müslümanları ezmek için bir alt yapı oluşturmalıydı. Yani o bölgelerde İsrail için çalışacak ve onlara yardımcı olacak güçler lazımdı. 
  Bunun için önce IŞİD çıkartıldı ve bir tehlike olarak gösterildi. Aslında IŞİD’le bir taşla iki kuş değil birçok kuş vuruldu. Önce IŞİD o bölgedeki tevhit inancında olan ve İsrail için tehlike oluşturan bölge halkına yani Müslümanlara saldırdı. Önce onları yok etmek için uğraştı ve birçoğunu katletti.
  Daha sonra o bölgenin petrol ve maddi değerlerine el koydu. Başı boş olan İslam âlemine güya bir halife çıkartıp ona itaat edilmesi konusunda fetvalar üretildi. İtaat etmeyenler öldürüldü. İşin ilginç yanı ise IŞİD İslam devleti olmasına rağmen hiçbir kafirle savaşmamış hep Müslümanları katletmiş olmasıydı.
Aslında Siyonizm Müslümanlarla dalga geçiyordu. Bizden görünen adamlarla bizi esir ediyorlar bizi yok ediyorlardı. Sonrasında ise o bölgedeki Kürtleri, Arapları, Türkmenleri o bölgeden temizleyip sözde Kürdistan için İsrail’e zemin hazırladı.
Daha sonra kafa keserek Müslümanlığın kafa kesme el kesme bombalama yakma yıkma olduğunu göstermeye çalıştı ve Avrupa’da İslam fobi (İslam korkusu) başlatıldı. Yani Avrupa’da halkın Müslümanlığa teveccühü olmaması için her şey yapıldı. Bakınız bir taşla kaç kuş vuruluyor?.
  İşte bütün bunların mimarı Siyonizm’dir. ABD ile birlikte ittifak eden ülkeler IŞİD’le savaşanlara silah yolladı ama ben aylar öncesinden arkadaşlarıma şunu demiştim IŞİD birkaç yıla kalmaz  yok olur gider.. Evet bu zaten belirgindi çünkü ABD ve İsrail gerekli silah yığımını IŞİD’i tehdit gösterip kendi adamlarına yani PYD’ye ve onların uzantılarına bu şekilde rahatça sevk edebildi.
 Nede olsa sözde teröristlerle savaş vardı ve bunlarda teröristlerle savaşıyordu. Hani özgürlük savaşçılarıyla bu şeytanlar.
 Şimdi bu patlamayı kim yaptırdı? Tabi ki Siyonizm. Peki niye? Çünkü Türkiye PYD’ye saldırmalı ve Suriye’ye girmeli ve orda Rusya ile kapışmalı.. Yani göz göre göre bizi bu batağa çekmeye çalışıyorlar. Bir Allah’ın kulu da mecliste çıkıp demiyor ki, ya arkadaş bunlar Müslüman bizde Müslümanız biz niye bunlara saldırıyoruz? Bizimle ne sorunları var? Hadi madem bunlar zalimde İsrail çok mu kâmil? Niye kimsenin İsrail’e sesi çıkmıyor diye haykırmıyor.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.