1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Peki şimdi ne olacak?
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Peki şimdi ne olacak?

A+A-

Malumunuz zorlu bir süreçten geçiyoruz. Bu sürecinde sonlarına doğru geliyoruz. Darbe girişimleri, halkımızın meydanlarda olması, iç piyasadaki durgunluk vs vs birçok konu artık geride kalıyor.

Peki, şimdi neler olacak?

Olağan üstü hal uygulaması nedeni ile TBMM çalışmaları da durmuş vaziyette. Yani alınan kararlarda kanun hükmünde kararnameler ile alınıyor.

Geçmişten bugüne birçok yanlış, yanılgı, kandırılma olayları bol bol yaşandı. İnşallah artık yaşanmaz ve daha önceleri milletimize şirin görünüp alttan alttan millete ihanet içine girenler hesaplarını vermeli.

Sayın Cumhurbaşkanı geçenlerde bir açıklama yaptı; 'Artık Libya, Irak, Mısır gibi ülkelerde iç kaosun yaşanmasına izin vermeyeceğiz' dedi.

Evet, yıllarca bizimde istediğimiz şey buydu. O ülkeler bizim kardeşlerimizin ülkeleri ve onlarla birlik olmalıyız İslam birliğini kurmalıyız diyorduk. Öncelikle Adana İncirlik üssü ABD’ye kapatılmalı.

Ülkeden çekiç güç gönderilmeli, İslam ülkeleri ile ortak pazar kurulmalı, Avrupa Birliği'nden el çekilmeli, onlar bizi birliklerine alsın diye uğraş verilmemeli. Bizi yıllarca kandıran bu ikiyüzlü AB ile hiçbir şekilde yola girilmemeli.

Eğer biz yine bu adamlardan (ABD, İsrail, AB) medet umarsak bizlere gene tezgâh kurarlar. İslam birliğini kurarsak ve Müslüman ülkelerle işbirliğine girersek hepsinin üstesinden geliriz.

Ama bu olaylar bittiğinde ortalık sakinleştiğinde yine ABD ile AB ile İsrail ile işbirliği yapılır ve onlarla ortak pazara devam edilirse bu fitne asla bitmez..

Artık bunu görüp vazgeçerlerse ne ala yoksa bizde kaos bitmez, Müslümanların ezilmeleri bitmez, fitne bitmez. Şimdi milletimiz devletine, vatanına sahip çıkıp yollara, meydanlara döküldü ülkesine sahip çıktı.

Bu birlik ve beraberlik gücünü artık İslam ülkeleri ile birleştirme, Türk ülkeleri ile birleştirme zamanıdır. Biz bu birliği kurarsak fitneyi engelleriz ama yine es geçersek o zaman bu fırsatı teperiz ve daha büyük kaosları bizim başımıza salar bu Siyonist fitneciler.

  

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.