1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Ödüllü Dedektif Osman Çelik
Ödüllü Dedektif Osman Çelik

Ödüllü Dedektif Osman Çelik

Başarıları ile basında kendine sıklıkla yer bulan Osman Çelik profesyonel bir dedektiflik bürosu hizmeti verir.

A+A-

Türkiye’nin her yanında dedektiflik anlamında öncü işler yapan Çelik bu konuda bir markadır. Kurumsal şirketlerin iş dünyasında başarılı olması için geniş bir dedektiflik ağı ile hizmet verir. İş dünyasındaki rekabet nedeniyle pek çok şirket başarılı bir dedektif ile çalışır. Ödüllü Osman Çelik Dedektiflik Bürosu kurumsal şirketlerin politikasına uygun hareket eder.

Patent Marka Korunması Hizmeti

İş dünyasında en çok dikkat edilmesi gereken durumlardan biri bir markaya ait ürünü ya da hizmeti tescil ettirmektir. Tescil ettirilmeyen ürün ve hizmetler başka şirketler tarafından çalınıp kullanılabilir. Osman Çelik Dedektiflik Bürosu paten marka korunması konusunda profesyonel bir hizmet verir. Bu alanda deneyimli dedektif ekibi ile hareket eder. Yasal prosedürlere uygun olarak iş gören dedektiflik bürosu markanın prestij ve saygınlık kaybetmesini önler.

İcra Araştırma Hizmeti

İcralık olan kişilerle ilgili yapılan işlemler kimi zaman sancılı olabilir. Alacaklının işi yokuşa sürmesi ya da ortadan kaybolması durumunda şirketler kimi zaman sıkıntıya düşer. Yasal işlemler ile ilgili bilgi sahibi olan ekibi ile Osman Çelik Dedektiflik Bürosu icra konularında hizmet sunar. İhtiyaç olduğu an bilgi toplama, iz sürme ve delil elde etme gibi aksiyonlara girer. Dedektif hizmeti ile birlikte ihtiyaç olduğu an yasal destek de sağlanır.

Teknik Takip Hizmeti

Elektronik ortamda üçüncü şahıslar için yapılan teknik takip hizmeti uzman bir dedektif kadrosu ile yapılır. Müşterinin verdiği bilgiler doğrultusunda detaylı bir teknik araştırma yapılır. Bu aşama aynı zamanda sosyal medya hesaplarının taranması ve sonuçların doküman haline getirilmesi işlemini de kapsar. Profesyonel bir çalışma ile kişinin rutini ve rutin dışı olayları tespit edilir. 7 gün 24 saat takibe alınan kişilerin bilgileri değerlendirilip dosyalara aktarılır.

Dolandırıcı Araştırma Hizmeti

İş dünyasında ortaya çıkan dolandırıcılar şirketlerin ekonomik açıdan yaralanmasına ve prestij kaybetmesine neden olur. Nitelikli ve nitelik olarak ikiye ayrılan dolandırıcılık faaliyeti ile uzman bir dedektif sayesinde araştırma yapmak büyük bir avantaj sağlar. Ticarette sahtecilik ve ürünler hakkında yanlış bilgi gibi dolandırıcılık suçlarına karşı delil toplamak bu hizmetin bir parçasıdır. Mahkeme esnasında yalan beyanı ortaya çıkaracak her türlü delil dosyalanıp şirkete sunulur.

Kurumsal Şirketleri İçin Ödüllü Dedektif Desteği

Kurumsal şirketler pek çok konu için yasal işlemlerle uğraşmak zorunda kaldığı için dedektif desteği almak ister. Rakip şirketler hakkında bilgi toplamak, dolandırıcılığa karşı araştırma yapmak ve marka patent sürecini takip etmek uzman bir dedektif gerektirir. Şirketi ekonomik bir düşüşten kurtaracak bu hizmet aynı zamanda zaman israfından kurtarır. Bu alan öncü olan ödüllü Osman Çelik Dedektiflik Bürosu kurumsal şirketlere profesyonel bir hizmet sunar.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.