1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Kalleşsiniz diyecemde az olacak
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Kalleşsiniz diyecemde az olacak

A+A-

 
Evet bu vatanın askerine, polisine, evladına kurşun sıkanlar sizler kalleşsiniz diyecem de az kalacak. Yıllarca uğraştılar bizimle. Her kalleşliği yaptılar bize. Her gün bir senaryo her gün bir fitne her gün bir karmaşa çıktı bu güzel ülkemizde.
Yıllarca kan döküldü analar ağladı. Şimdide bakınız  yine bir saldırı yine bir kalleşlik ve yine kan..  Aslında bu tip şeylerin olacağı daha öncelerden belliydi. Yani ülkemize bir takım saldırılar yapılacak ateş çemberi içine alınacak ve kaos ortamları çıkartılacaktı bunlar belliydi..
Ama saldırı şekli zamanı ve içerikleri konusunda net bir belirti olmayabilir. Niye belliydi diyorum çünkü ülkemizi ve Müslüman devletlerini tehdit eden oralarda fitne çıkartan bir Siyonizm var.
Yani lanetlenmiş kavim olan İsrail.. 
İşte bu lanetli kavim, Erbakan hocamın da uyarıp dediği şeyleri yaptı. Önce Irak işgali sonra Mısır ve Tunus’un düşürülmesi sonra Suriye işgali ve o zamandan sonra biliniz ki sıra Türkiye’ye gelecekti..
Erbakan hocamın 40 yıllık siyasi anlayışı üstün feraset gücü ve ileri derecede Siyonizm bilgisi aslında bize bu günleri ve daha birçok şeyi anlatıyordu.
Irak işgal edildi, Tunus Mısır düşürüldü, Suriye iç savaşa sürüldü Türkiye’ye ise ateşten gömlek giydiriyorlar. Bakınız bu vatanın evladına kurşun sıkılıyor tabi sıkanlar kim Türk askeri olabilir mi? Tabiki hayır hepsi Siyonist kâfir takımının özel adamları. Birkaç tanede kandırılmış  insan..
Fethullah Gülen bu işi yapabilecek kadar güçlü değil. Yada tek bu işi yapamaz. Bu işin içinde Mossad, FBI, Cia kesinlikle vardır. Çünkü bir yerde bomba patlıyorsa orda mutlaka İsrail’in parmağı vardır.
Ama Fethullah Gülen, Refahyol hükümetine yapılan darbenin de gizli mimarlarındandı. Bunu bile bile bu adamla yıllarca beraber yürümek bir intihardı. Şimdi ise Refahyol hükümetinin millete yaptığı iyiliğin önünü kesmenin ahını yaşıyor Fethullah Gülen!
Bence yanlış yerde yanlış uygulamalar yapılıyor. Önce İsrail’in Mossad’ı ABD’nin CİA ajanları bu işin içinde ve mimarlar kesinlikle ABD ve İsrail’dir..  
Fethullah Gülen bu millete ve vatana hep ihanet etmiştir. Refahyol hükümetine dediklerini unutmadık. Vel hasılı kelam kimin bu işte parmağı varsa kim bu işten nemalanıyorsa ve nemalanacaksa Allah hepsinin belasını versin.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.