1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. İsrail yeryüzünün mikrobudur…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

İsrail yeryüzünün mikrobudur…

A+A-

İnsanlar arasında yayılan fitnenin en büyük payı İsrail’e aittir. Bu hainler yeryüzünün mikrobudur.

Siyonizm (İsrail milliyetçiliği, İsrail ırk özelliği, İsrail’in yeryüzünün sahibi ) olduğu gibi sapık düşüncelerin mimarıdır.

İsrail bu sapkın görüşleri için tüm insanlar adına bir tehdittir. Ama tabi ki öncelikleri Müslümanlardır. Hedefleri Müslüman memleketleri talan edip yok etmek ve sözde kendilerine vaat edilmiş olan topraklara yerleşmektir.

Bop (Büyük orta doğu projesi) için öncelikli hedef orta doğudaki Müslüman memleketleri yok etmekti. Buna Filistin ile başladı daha sonra Arap baharı adı altında fitneyi patlattı, İşid, Pkk, El Kaide gibi örgütleri çıkartıp istedikleri bölgeleri Terör ile korkutup boşaltmak için yıllar öncesinden hazırladıkları stratejileri devreye soktular.

Tabi konu uzun, evreler uzun, dönen dolaplar uzun gelelim günümüze. Milletin gözüne baka baka bir avuç Yahudi şeytan 1.5 milyarlık Müslüman alemine rağmen şimdi Kudüs’te Mescidi Aksaya el koydu ve yine katliamlar yapıyor. Kimseden ses çıkmıyor neden?

Sebebi belli başta satılmış Arabistan olmak üzere bunlar gibi sözde dindar insanların yönettiği, güçlü İslam ülkelerinin liderlerini dolar ile para ile satın aldılar. Dolar İsrail’e aittir ve Amerika’ya kiraya vermiştir. Amerikan doları diye bir şey yoktur. O Dolar İsrail’e aittir.

Dolayısı ile para gücünü kullanıp Müslüman memleketlerin başına kendi işbirliği yaptığı kuklaları koymuştur. Tabi İsrail herşeyi para ile yapmadı… Müslümanlarda dinlerinden uzaklaşıp manevi güçlerini ve işlerini kayıp edince artık onlarında çok umurunda olmadı bu zulümler! Sadece ekran başında ah vah deyip sonra normal hayata döndüler.

Halbuki Müslüman böylemi olmalıydı? Kardeşi katledilirken susmalımıydı? Hangi gücün esiri olup ta bu zulme sessiz kalabilirdi ki? Ama işte kalpten iman güzelliği, bedenden feraset, basiret ve hidayet özelliği gidince artık narkozlanmış aslan gibi karşısındaki kedinin yaptıklarına seyirci kalabildi.

Her şey devlet ile olmuyor her suç devletin değildir. Bir o kadarda milletin, Müslümanların suçudur. Çünkü Dininden uzak kalanlar her zaman ezilmeye mahkumdurlar. Dinini yaşayanların olduğu toplumlara bakınız hep asırların iktidarları ve kuvvetleri olmuşlar… Fitneci Yahudiler başta olmak üzere her fitneciler susmuşlardır.

İşte bunların en büyük sebebi din ile alınan güçtür. Allah’a edilen tevekkülün meyveleridir. Allah için dini için yaşayanların, Allah katından aldığı yardımların eseridir o yeryüzünün halifesi olmak…

Şimdi sadece Cuma namazına gelerek, Bayram namazına gelerek Din yaşanmaz. Haram helal kavramlarını ezerek Din yaşanmaz bunlara dikkat edilmezse Din olmaz… Din olmayınca da bu dinsiz şeytanlarla mücadele edemezsiniz…

İşin özü belli her Müslüman kendi inancına dönecek o zaman her şeytan ortadan yok olacaktır. Ama şimdi gel şurada iki ses yapalım bu zulme diyorsunuz da ona bile gelen yok…

Biz böyle oldukça Yahudi bizi çok ezer.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.