1. HABERLER

  2. BİLİM-TEKNOLOJİ

  3. Instagram Takibi Yapma Yöntemi Var Mı?
Instagram Takibi Yapma Yöntemi Var Mı?

Instagram Takibi Yapma Yöntemi Var Mı?

Sosyal medya üzerinden yapılan fotoğraf beğenilerinin şüpheli bir durum oluşturması durumunda sosyal medyanın kontrol edilebilmesi adına Spynger programın yüklenmesiyle sadakatsizliğin ortaya çıkmasına yardımcı olmaktadır.

A+A-

Bu anlamda gelişmiş bir casus yazılım programı ile gezinme panelindeki tüm mesaj ve beğenilerin rahatlıkta takip edilmesine yardımcı olmaktadır.

 Instagram Üzerinden Partner Takibi Yapılabilir mi?

 Sosyal medyanın gelişmesiyle özellikle kişilerin Instagram üzerinden kendi yaşam tarzları, beğenileri, fotoğraf yüklemeleri ile ilgili odağı olmaktadır. Bu durum özel ilişkilerin ve partnerlerin internet platformu üzerinden sadakatsizlik veya aldatma durumları daha fazla öne çıkmaktadır.

 Bu bağlamda Instagram üzerinden aldatma şüphesi taşıyan partnerin tüm medya dosyalarını, fotoğraf ve beğenilerin kime yapıldığı, direkt mesaj yazışmalarını Spynger yazılımı ile rahatlıkla görme söz konusu olmaktadır.

 Gelişmiş Sosyal Medya Casus Yazılım Özellikleri Nelerdir?

 Instagram üzerinden yapılan yazışmalara ulaşmak ve aldatma şüphesinden kurtulmak amacıyla kullanılan Spynger programı diğer tüm mesajlaşma programlarında da kullanılabilmektedir. Whatsapp, Facebook, Snapchat, twitter, i message, Telegram gibi sohbet uygulamalarını rahatlıkla denetleme ve görüntüleme imkanı sağlamaktadır.

 Spynger Uygulamasında Gizli Mod Nedir?

 Spynger uygulaması yüklenmesi halinde partnerin bunu fark etmemesi ve yükleyen kişinin kimliğinin gizli tutulması adına giz mod özelliği bulunmaktadır. Bu anlamda telefona yüklenen bu uygulama yöneticisi kesinlikle fark edilemez yani hayalet kullanıcı olarak güvenli şekilde takibini yapabilmektedir.

 Sosyal Medya İçin Yüklenilen Program Takibi Nasıl Yapılmaktadır?

 Takip edilecek kişinin sosyal medya hesapları için yüklenilen Spynger uygulamasının takibi yönetici tarafından uzaktan masaüstü bilgisayar, laptop veya kendi cep telefonu üzerinden rahatlıkla görüntüleyebilmektedir.

 Spynger Uygulaması Hangi İşletim Sistemlerinde Çalışmaktadır?

 Spynger uygulaması Android, iOS olarak bilinen tüm işletim sistemlerinde rahatlıkla çalışmaktadır. Instagram ve diğer sosyal medya uygulamalarının çalıştığı işletim sistemlerini kapsamaktadır. Ayrıca partnerin fark etmemesi açısından tüm işletim sistemlerinin içerisinde barındırdığı gizli mod sayesinde herhangi bir kimlik ifşası olmaksızın partnerin rahatlıkla izlenebileceği anlamına gelmektedir.

 Casus yazılım olarak yaygın şekilde tercih edilen Spynger uygulaması sosyal medya hesapları içerisinde yer alan direkt mesaj uygulamalarının içerdiği tüm eklentileri de kapsamı içerisinde almaktadır. Bu durum dm üzerinden gönderilen fotoğraflar, dosya ve belgeler, videoları kapsamaktadır.

 Spynger yazılımı yüklendiği sosyal hesap olan Instagram her güncelleme yapıldığında ya da yeni veriler bilgiler fotoğraflar atıldığı anda güncelleyerek yöneticiye anlık olarak bilgiyi iletmektedir.

 Ayrıca Instagram kullanıcı uygulamasını kapatıp açtığı zaman da otomatik olarak yazılım kendisini güncelleyecek ve bu durumda bilgi belge gönderimi yönetici devamı kaldığı yerden sağlayacaktır.

 Casus yazılım programı olarak bilinen Spynger yazılımı yöneticinin atacağı veya belirlediği kelimeler doğrultusunda da uyarı bildirimleri göndermektedir. https://spynger.com/tr/instagram-spy yine tek anahtar sözcük yerine bir cümle ataması yapılması halinde de verilen anahtar cümleye göre bildirim paylaşımı sağlamaktadır.

 Spynger yazılım programı üzerinden alınan tüm fotoğraf, belge, video ve bilgilerin saklanmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca yönetici istediği takdirde Spynger yazılımına gelen bilgilerin masaüstü veya bilgisayar ya a akıllı cihaza kaydedilmesine olanak sağlamaktadır.

 Bilgi ve belgelerin saklanması için Spynger yazılımına ait uygulamasına giriş yaparak üye olmak yeterli olacaktır. Bir harici depo ya da bulut sistemi üzerinden verilerin bu sayede saklanmasına olanak sağlayacaktır.

 Casus yazılım programına ihtiyaç duyulması konusunda aldatma şüphesi varsa şu noktalara dikkat edilmelidir.

 - Birden fazla telefon veya akıllı cihaz kullanmak

 - Yalan söylemek veya cep telefonunu saklamak

 - Maddi anlamda sıkıntılar yaşanıyorsa

 - Özel hayatınızda mevcut rutinden farklı bir durum alması

 - Partnere karşı değişen davranışlar

 - Kayıtsızlık, önem derecesinde azalma

 - Cinsel hayatta yaşanan olumsuz farklılıklar.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.