1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Her şerde bir hayır vardır
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Her şerde bir hayır vardır

A+A-

Ülkemiz ve Müslümanlar üzerinde büyük oyunlar dönüyor. Böl parçala sistemi için İsrail çoktan düğmeye basmıştı ama başaramayacaklar.

Bu bölme işlerinde Müslümanlar maalesef perişan oldu. Her türlü zalimliği Müslümanlara yaptılar.
İkiyüzlü Avrupa sözde insan hakları ve korumalardan bahseder ama onlarda zalimler. Milyonlarca Müslümanın ölmesine hiç sesleri çıkmıyor. Çünkü küfür tek millettir.
Ama Rabbim hepsini tersine çevirecek. "Onların bir oyunu var ise de benimde var, beni unuttular"  Yani beni hesaba katmadan iş yapıyorlar ama ben oyunlarını bozarım buyurduğu ayetlerine güveniyoruz. Evet, başka bir ayeti kerimede; "Deki ey kâfirler yenileceksiniz" buyurdu. 
Evet, yenilecekler yaptıkları her zulmün hesabını ödeyecekler.
Onlar ne zaman bir fitne ateşi yakmışlarsa Allah (CC) ben söndürdüm buyurmuştur. Bu fitne ateşlerini de söndürecek.
Yaptıkları yanlarına asla kalmayacak. Zalimlerin son çırpınışları, onlarda anladılar artık girilmez bir yola girdik ya bu yolda eriyip gideceğiz ya da sonuna kadar mücadele edeceğiz diyorlar.
Ama kayıp edecekler. Zaten İsrail kendisi asla savaşamaz çünkü Yahudiler yeryüzünün en korkak ve lanetli milletidir.
Bütün bu oyunların içerisinde, Rabbimizin hesaplarını da katarak diyorum ki, bütün bu şerlerin içerisinde Müslümanlar için mutlaka bir hayır çıkacaktır.
Çünkü Allah (CC) bu oyunları bozacaktır ve kâfirler son çırpınışlarını yapıyor ve de Rabbimizin tokadı onların enselerine kadar geldi. İyice azıttılar ne zaman böyle azıttıysa kâfirler mutlaka bir tokat yemişlerdir.
Yakın bir zamanda Müslümanların rahat bir nefes alacağını ve artık kâfirlerin oyunlarının tek tek bozulacağını, ettiklerinin hesaplarını vereceklerini umut ediyorum.
Her zaman olduğu gibi şimdi de Rabbimize el açıp dua edip, Allah’ım sen sor hesaplarını ve mazlumlar çile çekerken zalimleri rahat uyutma diyorum.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.