1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Her işin başı besmele, her lanetin başı İsrail’dir
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Her işin başı besmele, her lanetin başı İsrail’dir

A+A-

Şimdi bakınız bu bilgiler çok elzemdir. Malumunuz Atatürk Havalimanı'nda saldırı yapıldı. Yine masumlar öldü yine terörist İsrail elini kana buladı. Efendim kim üstlenmiş saldırıyı IŞİD mi, DAEŞ mi, PKK mı?
Vallahi kim üstlenirse üstlensin hiç önemi yok. Çünkü bunların hepsi İsrail malı İsrail örgütleri. Yıllardır İsrail’in lanetli işlerini ve terörist bir devlet olduğunu, işlerinin Müslüman katletmek olduğunu herkes bilir. Hatta Müslümanları öldürmenin kendileri için kutsal bir görev olduğunu kendileri açık ve net bir şekilde itiraf ediyorlar. 
Şimdi gene ne diyoruz efendim birlik zamanı. Evet, birlik beraberlik zamanı ama biz yıllarca bunu dememize rağmen hiçbir şekilde birleşme olmuyor. Yani 11 ayda d8 gibi bir İslam birliği kurulabiliyorsa 14 yıldır niye bir şey yapılamıyor?
Çözümün tek süreci İslam birliği kurulmalı, Müslüman devletler bir araya gelmeli ve bu kafirlerle mücadele etmeli . Tek çözüm budur yoksa Siyonizm böyle böler parçalar şucu bucu diye diye İslam ülkelerini yalnızlaştırır ve yutar.
Şeytan İsrail devleti şimdi bunu yapıyor. Bunu Rahmetli Erbakan hoca 40 yıl anlattı ve bu olacakların hepsini izah etti. Evet, şimdi tekrar görüyoruz ki; çözüm İslam birliği ve Müslümanların birleşmesidir. 
Bizleri yönetenler 14 yıldır bu konuda hiçbir adım atmadıkları gibi tam tersi hep kâfirlerle ortak oldular onlarla ittifaklar yaptılar. Cenevre, Oslo, Davos, Kopenhag, G 20, G8, gibi tüm kâfir birliklerinin toplantılarına ve oluşumlarına iştirak ederek ortak kararlar alıp uyguladılar ama d8 yüzüne bile bakmadılar.
Eee sonrada birlik zamanı! 
İyide senle ne zaman birlik olduysak sen gittin gâvurla birlik oldun. Oyu Müslüman’dan aldın desteği gâvura verdin. Yani yemi bizim bahçede yedin ama yumurtayı başka yere yumurtladın.
Yani bu işin tek yolu var bunu yıllarca dediler ve hala deniyor ama yöneticiler hala aynı kafadan gidiyor. Sokaktaki çocuğa sorsanız ABD için evet PKK'yı destekliyor teröristleri destekliyor der ama bizim yöneticilerde bir aşktır bir sevgidir ki kurtulamadılar şu Amerika şeytanından.
Terör İslam birliği kurulunca biter başka türlü bitmez. Çünkü sen Müslümanlarla birleşince İsrail ve ABD kâfirinin sana saldıracak bölgesi olamaz yeri olamaz Kandil’i olamaz Kuzey Irak’ı olamaz sana saldırtmak için IŞİD'i kuramaz DAEŞ’i kuramaz.
Çözüm için tek yol İslam birliğidir yoksa çok katliam yapacak bu şeytanlar. Allah İsrail’i ABD’yi ve onların yandaşlarını kahretsin.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum