1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Fetö’nün ihaneti yeni değil ki!
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Fetö’nün ihaneti yeni değil ki!

A+A-

 

Yıl 1997 hükümette efsane Başbakan Prof. Dr. Necmeddin Erbakan var. Süreç ise 28 Şubat..

Halkı tetikleyen dış mihraklar gizli güçler var. Ankara’nın göbeğinde ellerinde bastonları ile sarıklı cübbeli birileri var.

Ülkeye verilmek istenen mesaj şeriat geliyor, laikler yandı, demokrasi kalkıyor, özgürlükler gidecek vs vs..

Tabi bütün bu olanların mimarları var. Başta BÇG (Batı Çalışma Grubu)

Siyonizm’in emrinde olan bu grup ayrıca Türkiye’deki masonlarında bulunduğu şer grubudur. Tabi hükümette halkını, vatanını seven iman dolu bir Başbakan var. Hırsızların, arsızların ve ülkeyi sömürenlerin önüne aslan gibi duran bir engel var.

Başta Amerika’daki mason locaları Türkiye’deki işbirlikçi adamları ile temas kurar ve derhal Refahyol hükümetini yok etmek isterler. Bu grup harekete geçer 28 Şubat süreci başlar ve Erbakan hocaya darbe girişimleri, gözdağları, tank yürütmeler yapılır.

Tabi 28 Şubat için Erbakan hoca şöyle kükremiştir; Biz 28 Şubat’ta Amerika’yı yendik çünkü hükümeti düşüremediler. Tabi bu kısımlar uzun ve çok kişiye yanlış bilgi veriliyor. Neymiş efendim Erbakan hoca zorda kalmış 28 Şubat kararlarını imzalamış yok hükümeti çekmiş vs vs..

Neyse gelelim konumuza; Bakımız şimdi 19 yıl önce vatan haini satılık Fetö ne demişti hükümet için? Asker sizden daha demokrat bırakın gidin. Beceremediniz bırakıp gidin.

Neyi beceremedi Refahyol hükümeti? Dünya rekorları yaptı. Hiçbir ülke emeklisine 11 ayda yüzde 330, işçisine yüzde 130 zam yapamadı. Malımızı kimse çalamadı. Yolsuzluk yapamadı. İsrail sömüremedi. Filistin’e tek kurşun atamadı. İslam birliği kuruldu. Ağır sanayi hamleleri gibi efsane hizmetleri hem de koalisyon ile yapabilen dünyada bir isim var o isimde Erbakan'dır.

Peki Fetö niye kaşındı? Niye rahatsız oldu? Çünkü oda ihanet şebekesi olan Batı Çalışma Grubu'nun adamıydı, Siyonizm’in hizmetindeydi. Zoruna gitti ve ihanet şebekesi ile hükümeti yıkmaya çalıştı. Bunun ne olduğu belliydi de işte nasıl oldu da 10 yıl yine yedi. Onu da zamanla görürüz, nitekim ihanetlerinin bedelini ödediğini gördük ya şükür.

Darısı diğer hainlerin başına...

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.