1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Fetö cüy müş cü ler…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Fetö cüy müş cü ler…

A+A-

Malumunuz 15 Temmuz’da memleketimize ve milletimize bir hainlik yapıldı.
Tabi bu hainliğin ardından 5 yıl geçti lakin bu iş açıklığa kavuşturulmadı. Kimler nasıl projeler için yaptı? Neler tasarladı? Bu iş kimlere yaradı? Kimler nemalandı? Ve kimler nemalanacaktı? Hepsi bir muamma olarak kaldı!

Hepsini geçtim de, bu FETÖ’NÜN siyasi ayağı neden araştırılmadı? Neden ‘Siyasi ayağı’ araştırılsın önergeleri Mecliste reddediliyor? Öyle ya, siyasi güç olmadan, bu kadar güçlü bir yapılanma tabi ki, olamaz!
Bakınız rahmetli Erbakan hoca 1989 yılında diyor ki, eğer Siyonizm’e asker yetiştirmek istemiyorsanız Fethullah Gülen’in okullarına çocuklarınızı yollamayın.Yani aslında Gülen yıllardır bilinen bir tehlike. 1989 yılında Erbakan bu tehlikeyi açıkça dillendirmiş ve zaten her türlü zulmü Gülen ve ekibi tarafından görmüştür. 1996 ve 97 yıllarındaki Refahyol hükümetinin yıkım mimarlarından biride FETÖ. BÇG (Batı çalışma grubu) has adamlarından olan FETÖ 28 Şubat’ında mimarlarındandır.

Evet, bizler bunları 30 yıldır bilip söyleriz. Peki, şimdi FETÖ işbirlikçileri kimlerdi? Kimlerle el ele kol kola yürüdü? Peki, bu adamlar neredeler? Siyasi güç ile FETÖ’YE her türlü yol açıp yardımcı olanlar kimler? Bunlara ne zaman hesap sorulacak?

250 şehit ve bir o kadarda hüsran kapatılamaz! FETÖ’NÜN Türkiye’ye yılarca verdiği maddi ve manevi zarar ört bas edilemez! Derhal Siyasi yapısı ve işbirlikçileri bulunmalı! Yani bulunmalı diyorum da, aslında bellidir onlar ve bunlar derhal millete hesap vermeli. Öyle gensoruları reddetmekle olmaz bu işler. O zaman siz verin gensoruyu muhalefet kabul etsin. Samimiyet bekliyoruz! Madem FETÖ düşmanısınız o zaman, devlet millet el ele verip tüm FETÖ’CÜLERİ dökelim meydana. Öyle Savcı

Polis, asker tutuklamak yetmez ! Bunlara yol veren siyasi gücü tutuklamadıkça,15 Temmuz her zaman Muammada kalır. Bilgiler kirli ve eksik kalır. Bu şekilde devam ederse bu işin aslında ve astarında acaba kalır! Ama hiçbir gerçek gömülemez, çünkü gerçeklerin bir gün mutlaka gün yüzüne çıkmak gibi huyları vardır.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.