1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Eşsiz Bir Ticaret Merkezi: Ticarethane İstanbul
Eşsiz Bir Ticaret Merkezi: Ticarethane İstanbul

Eşsiz Bir Ticaret Merkezi: Ticarethane İstanbul

Ticaret merkezleri geçmişten günümüze bulundukları bölgelerin en önemli yerleri olmuştur ve her zaman çağın olanaklarına göre inşa edilerek kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına cevap vermeleri hedeflenmiştir.

A+A-

Günümüzde her alanda olduğu gibi ticaret merkezlerinde de çok büyük bir değişim yaşanmakta; fakat tüketici odaklı, modern, kullanışlı projelere nadir rastlanmaktadır.

Başakşehir’de hayat bulacak Akyapı Ticarethane tam da bu nadir projelerden birisi olarak karşımıza çıkıyor. Öncelikle projenin ardında Akyapı imzası bulunuyor ki şirket 24 yıllık bir sektör geçmişine sahip. Bugüne kadar 50’den fazla projeyi hayata geçirmişler ve 10.500’den fazla konut inşa ederek kullanıma sunmuşlar. Bütün yapı inşaat projeleri bölgelerinin en seçkinleri arasında yer almış bulunuyor ve hem kullanım avantajları hem de geleceğe yatırım açısından sahiplerinin yüzlerini fazlasıyla güldürmüş.

Şirket çağın bütün olanaklarını kullandığı gibi geleceği düşünerek projelerini inşa etmiş. Sadece yapıp satışa sunmak yerine her zaman ardında durabileceği yapılara odaklanmış ve bunun son örneği olarak da karşımıza Ticarethane ile çıkıyor.

Geleceğe Yatırım İmkânı

Ticarethane İstanbul projesi ilk etapta Başakşehir’le başlayacak. Daha sonra İstanbul’un pek çok ilçesinde hizmet vermeyi amaçlıyor. Şirket, yeni nesil ticaret merkezi fikriyle günümüzde mağazaların, şirketlerin, imalathanelerin vs. bütün ihtiyaçlarını düşünerek bir proje tasarlamış. Sadece günümüz koşullarını değil, gelecekte de aynı verimlilikle kullanılabilecek bir projeye odaklanmış.

Ticarethane işinize ve yatırımlarınıza değer katmayı vadediyor. Şirketin geniş uzman ekibi sektörel ihtiyaçlara uygun olacak biçimde her türlü altyapıyı hayata geçiriyor. Bu sayede sahip olacağınız yeri dilerseniz bir depo, dilerseniz bir imalathane olarak kullanabileceksiniz.

Yeni nesil ticaret merkezi projesi içerisinde pek çok farklılığı barındırıyor. İmalathane, teknik alan, depo, otopark, sığınak gibi bütün bölümler burada yer alacak. Böylece hangi alanda ticaret yapıyorsanız işlerinizi en sağlıklı biçimde, kolaylıkla yapabileceksiniz. Tek bloktan oluşan geniş bir kullanışlı bir alanda işyeri sahibi olacaksınız.

Her ne kadar çok katlı bir yapı olsa da Ticarethane’nin her katına tırla giriş mümkün olacak. Böylece yükleme, boşaltma gibi işlemlerinizi hem kolay hem de hızlı biçimde yapabileceksiniz. Birçok yerde karşılaştığınız bu soruna şirket profesyonel bir çözüm üretmiş bulunuyor.

İhtiyaca Özel Alan Seçeneği

Ticarethane Başakşehir kazancınızın sürdürülebilirliğine de büyük önem veriyor. Ticaretin temeli tasarruf fikriyle şirket, gri su ve yağmur suyu sarnıçlarıyla tasarruf etmenize ve doğal kaynakları verimli kullanmanıza imkân sağlıyor. Sürdürülebilirliğe katkı yapmanızı son derece basitleştiriyor.

Bu eşsiz proje aynı zamanda çok geniş bir kullanım alanı sağlıyor. İşinizin hacmi her ne olursa olsun dilediğiniz genişlikte kullanım alanına sahip olmanıza olanak sunuyor. Dükkân ya da mağazalar 35 metrekareden 11 bin 500 metrekareye kadar farklı boyutlarda tasarlanabiliyor. Böylece her ihtiyacınızı karşılayacak alanı oluşturabiliyorsunuz. Bütün bu ayrıcalıklardan yararlanmak içinse bir an önce yerinizi ayırtmakta fayda var.

 
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.