1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Dinler arası diyalog dedikleri…
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Dinler arası diyalog dedikleri…

A+A-

Yıllardır Müslümanlar üzerinde birçok oyun oynandı. Bu oyunlardan biriside ‘Dinler arası diyalog’

Rabbimiz bizlere ‘Allah katında tek din İslam’dır’ buyurmuştur. Başka bir ayeti kerimede ise, Müslüman olarak ölün başka bir inanç üzerine değil buyurmuştur.

Şimdi benzeri birçok ayeti kerimede var ama bu iki ayet bile ‘Dinler arası diyalog’ gibi bir safsatanın olamayacağını bile açıkça belirtiyor. Zira İslam’dan başka din varmı ki, diyaloğu olsun?

Ancak olsa olsa diğer inançtaki insanlara din yani İslam tebliği olur. Ama bizlere yıllarca işte Medeniyetler ittifakı yok Dinler arası diyalog gibi masallar anlattılar.

Yahu kardeşim Allah (CC) tek din İslam’dır buyurmuş bunlar kalkmışlar dinler ile diyalog yapalım! Başka Din mi var ki diyaloğu olsun?

Gidin o batıl inançta olanlara İslam tepliği yapın o zaman diyelimki helal olsun adamlar güzel işler yapıyor. Bu diyalogcular ne yapıyor? Batıl inançta olanların din diye kendi yazdıklarını bize teblip ediyor!

Ondan sonrada diyalog oluyor.! Böyle diyalog olmaz… Adamların ömürleri Amerika’da Avrupa’da geçiyor ama bir Papaz’ı bir Hristiyan’ı Müslüman yapamıyorlar. Onlara hakkı (İslam’ı ) anlatamıyorlar e neyin diyaloğunu yapıyorsunuz o zaman?

Hristiyan’lar cennete girecek derler, Yahudiler de cennete girecek derler bizimMüslüman’lar da aaa öylemi ya bak bunu bilmiyorduk nasıl oluyor bu işler deyip zehiri yerler.

Bu işler için seçilmiş ve İslam ilmi almış misyonerler var. Ellerinde İncil ile kapı kapı geziyorlar. Yahudiler ise Siyonizm ile kapı kapı gezip tahribat yaptırmaya çalışıyor.

Onlara karşı hoşgörülü olacakmışız! onlar Müslümanların anasını ağlatsın, yeryüzünü Müslüman kanına boyasın! Sizde kalkın hoşgörü deyin! Neyin hoşgörüsünden bahsediyor bu diyalogcular?

İşte ‘Dinler arası Diyalog’ ve Ilımlı İslam projelerinin destekçilerinin niyetleri Misyonerlere ve Siyonistlere yardımcı olmak, Müslümanları dinlerinden ve maneviyatlarından boş safsata masallarla uzaklaştırmaktır.

Ama tabiki başaramazlar çünkü bu milletin külüne üflesen altından iman çıkar. Hepsinin oyunları emekleri yok olup gidecek çünkü hak batılı yıkacak.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.