1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Darbeyi onlar yiyecekler
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Darbeyi onlar yiyecekler

A+A-

Malumunuz günlerdir darbe girişimlerinin izleri sürüyor. Bu ülkenin evlatlarını katlettiler ve kandırdılar. Masum askerlerimizi kandırıp kullandılar. Onlara dahi kalleşlik yapıp asker, polis, vatandaş karşı karşıya gelsin ortalık karışsın diye uğraştılar.

Bu vatan için haince planlar kuranlar şunu unutmayın ki, attığınız fitne mayası tutmayacak çünkü bu vatanın mayası sağlam başka maya burada tutmaz. Müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz.
Yüzbinlerce şehidin kanı var bu vatanda. Yerin altında yatan nice Allah dostları var nice şehitler var onların kanları bu vatan için hain planlar yapanları, kendi çıkarları için milletimizi kullananları ve fitne çıkartanları çarpacak kadar asil bir kandır.
Milletimiz bir kez daha kurtuluş savaşı ruhu ile canlandı ve birlik, beraberlik, kardeşlik vurgusu yaptı. Yani bakın söz konusu vatan olursa biz yine bu topraklara düşeriz yine canımızı, malımızı, kanımızı veririz mesajı yolladı.
Evet bunlar çok güzel birliktelerdi. Tabi medya bunu her ne kadar siyasallaştırmak istese de milletimiz siyasi bir güç değil toplum gücü olduğunu gösterdi. Bunu fırsata çevirmek isteyenler var rabbim onlarında gerçek yüzlerini gösterecek inşallah.
Toplumun her kesiminden destek vardı. Dün gece Gebze meydanındaydım bir AK Parti'li arkadaşımla sohbet ederken yanımıza CHP'li bir abimiz geldi ve bize, 'Ne konuştuğunuzu tahmin edebiliyorum ama biz kardeşiz birlik için buradayız' dedi.
Evet aynı masada 3 farklı siyasi görüşlü insan aynı fikirde aynı görüşte ve aynı birliktelik mesajları verip ortak fikir sundu çünkü meseleye vatan gözüyle bakıldığında diğer unsurlar göz önünden gitti.
Bu güzel birliktelik bir kez daha gösterdi ki kim bu ülkeye kalleşlik yapacak olursa karşısına halk dikilecektir. Özellikle Siyonist şeytanlarının ülkemiz üzerindeki oyunlarına bu vatan evlatları gelmeyecektir. Kimle ne karar alırsa alsınlar bir gün gelecek o aldıkları kararlar ve aldıkları kişiler bu milletin tokadını yiyecektir.
En basit örnek Fethullah Gülen örneğidir. Yıllarca masonlarla işbirliği yapanlar bugün terörist oldular. İşte kim Siyonizm ile iş yaparsa sonu mutlaka hüsran olacaktır.
Çekirge misali bir sıçrar iki sıçrar üç sıçrar sonra kolunu kanadını kırarlar. Bu ülkede kimse çekirge olmasın yoksa halk kanadını kırar. İşte bu mesajı günlerdir halkımız veriyor. Rabbim kalleşleri, hainleri ve ülkemiz üzerinde oyun oynayanları ve bunlara ortak olanları sen kahreyle. Sen birliğimizi bozma bize İslam birliği nasip eyle.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.