1. YAZARLAR

  2. Zümre Alioğlu

  3. Bir yiğidi tanıyalım
Zümre Alioğlu

Zümre Alioğlu

Bir yiğidi tanıyalım

A+A-

Gerçek ülkücülere ve yiğitlere, ihtiyaç duyduğumuz şu günler'de mücadelesi çıkar olmayan. Tek gayesi VATAN sevgisi olan. Bir yiğidi tanıyalım. 
Gençliği ocaklarda geçen ; MHP de 2  dönem il başkan yardımcılığı yapan. Kısa dönem izmit ilçe başkanlığı yapan.  Bir yiğitten bahsetmek istiyorum. 
Oğuz Erhan KOPUK
günümüzdeki bazı kendini bilmez dalkavuklar, yakışmayan hâl ve davranışlar sergileyen hadsizlere karşı mücadele veren böyle  yiğitlerin her daim yanındayız..
Ülkücülük ve VATAN severliği çıkarları doğrultusunda kullanan bazı soytarılar.  Dansöz gibi kıvıranlar.. yanlışlarını okeylemiyenleri hemen aforoz etmeye çalışan; bu üç beş bankamatik memuru ? Sizlerin bu rezillikleri biliniyor görünüyor.  Duyuluyor.  Sadece beklenen zaman" Allahın izniyle Oğuz Erhan KOPUK'lar gibi nice gerçek ülkücülerle devam edecek bu dava; ülkücülük , bir insanın duruşuna, hâl ve davranışlara yansır. Ülkücü örnek olandır.  Geldikleri yerde fırsatı kendi lehlerine çevirip ahlaksızca kulanmak değil..Dileğimiz çürüklerin ayıklanması ve oğuz erhan gibi yiğitlerin Çoğalması... yolun açık olsun  24 ayar insan !.. Oğuz Erhan KOPUK

Önceki ve Sonraki Yazılar