1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Bak sen şu işe!
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Bak sen şu işe!

A+A-

Avrupa’dan çıkan seslere bakınız.

Adalet, demokrasi, insan hak ve hukuklarından dem vuruyorlar!

Peki niye?

Efendim PKK ile bağlantıları olan ve bu yöndeki ifadelerini bile vermeye tenezzüh edip devletin mahkemelerine gitmeyen sözde vekillere yapılan gözaltılar için.

Yıllarca sömürdükleri, katlettikleri, aç susuz bıraktıkları insanları görmeyenler, sırf Müslüman oldukları için Avrupa’nın göbeğinde zulme uğrayan Bosnalılara ses çıkartmayanlar, bir kedi ölse dünyayı sözde adalet için ayağa kaldırıp ama binlerce bebeğin katledilmesine ses çıkartmayan iki yüzlü Avrupa’ya bakın hele.

Yahu siz yıllarca Gazze’de, Filistin’de, Irak’ta, Afganistan’da ve benzeri bir çok Müslüman ülkelerde katledilen mazlumları görmediniz mi?

İran’da bir kadına recm kararı verildiğinde hepiniz ayaklandınız da mazlum bebekler ve insanlar katledilirken niye ayaklanmadınız?

Şimdi PKK terör örgütüne yardım ve yataklık suçundan gözaltına alınmış kişileri nasıl savunursunuz? Bakınız işte Avrupa budur!

Katledeni savunuyor ama katledilmişi savunmuyor.

PKK terör örgütüdür bunu onlarda iyi bilir. Hamas ise ülkesini koruyan bir örgüttür. Ama Hamas Müslüman birliği olduğu için onları terörist kabul ettiler ve onların çocuklarının katledilmesine sessiz kaldılar. Oysa PKK terör örgütünün adamlarını savunuyorlar. PKK’lı teröristler insan katlediyor bunlarda katledileni savunuyor.

Sonra insan hakları, demokrasi, özgürlük vs vs…

Oldu canım başka?

Bunlardan dost olmaz bunların gözünde Müslüman çocukları bile yaşamamalı onların yaşam hakları dahi yok.

İşte bu alçak kokuşmuş medeniyet bize insanlık dersi veriyor.

Ey Avrupa dua edin ki, dedelerimiz Endülüs’te yaşamışta azda olsa onlardan medeniyet görmüşsünüz yoksa siz yattığınız yeri yediğiniz yeri bile temizlemeyen, yüreğinde merhamet barındırmayan, sadece dünyevi şeylere tapan bir alçak topluluğusunuz.

Şimdi sesinizi kesin ve işbirliği yaptığınız zalimlerle beraber kahrolmayı bekleyin tıpkı sizden önce sizin gibi zalimlerin kahroluşu gibi sıra size de gelecek inşallah…

 

 

 

 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.