1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. Ankara patlamasının perde arkası
Ömer AVCI

Ömer AVCI

Ankara patlamasının perde arkası

A+A-

Ülkemizin gündemi belli herkesin kaleminde ve dilinde aynı şey var. Hain saldırı ve haince katledilmiş masumlar.
Evet malum Ankara saldırısı. Biz neden bu saldırılara maruz kalıyoruz? Bunun altında neler yatıyor? Kimler niye bize saldırıyor? Aslında bu konu çok açık ve net belli. Bütün terör Siyonizm’e bağlıdır. Irkçı emperyalist terörist İsrail devletine bağlıdır. 
Ankara ve muhtelif yerlerde patlayan bombalar bizi birer kaosa ve savaşa sürüklemek içindir. Şimdi bakınız failleri zaten isteseler de istemeseler de PYD ve DAEŞ olacaktır. Niye? Çünkü Türkiye Suriye’ye girmeli orda Rusya ile kapışmalı. Bunun en güzel yolu da Türkiye’ye DAEŞ saldırdı, PYD saldırdı diyerek Türkiye’yi oraya çekip orada Suriye’nin sözde kabadayısı olan Rusya ile kapıştırmak.
Rusya ile kapışan bir Türkiye hem terörle hem de savaşla zayıflatılacak, nasıl olsa güçsüz ve etrafında destek olacak kimsesi kalmamış olan Türkiye’ye  sağdan soldan saldırılar yapılacak, Akdeniz’de konuşlandırılmış 53 ülkenin savaş gemileri namluyu Türkiye’ye çevirecek.
Evet aslında bütün hesap Türkiye üzerinde çünkü Türkiye güçlü bir millete ve devlete sahip. Ama o devleti yöneten güçsüzlere de sahip. İsrail ve ABD bop için her şeyi yapıyorken ve bizim en büyük düşmanımız onlarken bizler hala onlardan medet umuyor ve haçlı birliğine güveniyoruz!
Bu ne gaflet? Adamlar bize her türlü kalleşliği yapıyor. Ama bakınız onlarla dost olmaktan asıl dostlarımızı unuttuk. İslam birliğini kurmak yerine haçlı birliğine ortak olduk. NATO ile Müslüman avladık. Şimdi NATO’da bizi avlıyor. 
Oysa İslam Birliği, D8’ler büyütülseydi sahip çıkılsa ve etrafında toplanılsaydı emin olun ki o bombaları patlatacak bir delikanlı çıkmazdı. DAEŞ olmazdı, İŞİD olmazdı, PKK kahrolurdu çünkü kimse bir yerde konuşulamazdı. Kandil olmazdı ama ipin ucu Siyonizm elinde olduğu için bu birlikler hep engellendi ve ümmet perişan edildi. 
Tez zamanda Müslüman ülkeler birleşmeli. Başka çare yok bu illet ancak öyle biter.
Tabi ülkede neler dönüyor, Siyonizm nasıl bir illettir, nasıl bir pisliktir, Müslümanlar için neler tasarlıyorlar bunları bilmezsek tabi ki yem oluruz. Allah’tan, Kuran’dan, İslam’dan ayrı gayri yaşarsak, dinimizin gereklerini yapmazsak eziliriz. 
Bizi İslam Birliği’ne götürüp güçlendirecek, vatanı için milleti için tüm Müslümanları kucaklayacak harbi adamlara, yiğitlere, gönlünde iman olan muttaki adamlara ihtiyaç var. Artık bu millet kof, boş beleş laflardan bıktı. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum