1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri
Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri

Yeminli Mali Müşavirlik Hizmetleri

Deneyimler bize müşterilerin yasal olarak hazırlamak zorunda oldukları finansal bilgi ve belgeleri hazırlarken hissettikleri en büyük eksikliğin her aşamada yönlendirici rehberlik olduğunu gösterir.

A+A-

 

Sürekli olarak değişen ve globalleşen ekonomi ve iş dünyasında, kurumların ulusal ve uluslararası düzenleyici kanunlar, işlemlerdeki değişiklikler, vergi kanunlarındaki istisna ve muafiyete ilişkin yapılan düzenlemeler, sunulan bilgi ve belgelerin doğruluğu ve tutarlılığı gibi unsurları takip etmeleri büyük önem taşımaktadır. Deneyimler bize müşterilerin yasal olarak hazırlamak zorunda oldukları finansal bilgi ve belgeleri hazırlarken hissettikleri en büyük eksikliğin her aşamada yönlendirici rehberlik olduğunu gösterir. Bu rehberliğin, firmaların ihtiyaçlarını ve önceliklerini iyi anlayan, kurumları ilgilendiren tüm yasa ve yükümlülüklerle alakalı güncel ve ayrıntılı bilgi sahibi, alanlarında uzman profesyoneller tarafından verilmesi zorunludur diyebiliriz. Yeminli mali müşavir hizmetleri Türkiye’nin dört bir yanında verilmektedir. Özellikle yeminli mali müşavir İstanbul firmaları alanındaki en firmalardır diyebiliriz. Capital Denetim ise bu sektördeki öncü firmadır.

Yeminli Mali Müşavirlik hizmetleri çalışmasının temel amacı müşterilerine, sahip ve ortaklarına, alacaklılar ile kredi kuruluşlarına, devletin ekonomik ve idari birimleri ile vergi idaresine mali tablolarda yer alan kayıtların hakikate uygun, doğru ve güvenilir olduğuna dair güvence sağlamaktadır. Bunun yanı sıra müşterilerin ilgili mevzuat yönünden taleplerini karşılamada hızlılığı sağlayarak, hak ve yararlarını korumayı da hedef ediniyoruz. Doğru rehberliğin yönlendirici misyonuna olan inanç ile yalnızca müşterilerin mali kayıt, işlem ve tablolarındaki mevzuata uygun olmayan hususların düzeltilmesi değil, bunun yanında karşı karşıya gelinen risklerin etkin ve verimli bir iç kontrol sistemi ile bertaraf edilmesine yönelik çalışmalar yapılır. Güçlü ve iyi düzenlenmiş bir finansal yapının uzun vadeli başarı elde edebilmek için vazgeçilmez olduğuna inanıldığından, sunulan tüm yeminli mali müşavirlik hizmetlerine ek olarak müşterilerin mali sistem ve süreçleri üzerinde iyileştirme ve geliştirme çalışmaları da yürütülür.

Sizde aklınıza takılan sorular ve her türlü kaliteli hizmet için capitaldenetim.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.