Ahmet Serdar Canıbek’ten Dijital Dünya’nın Ritmini Değiştirecek Girişim 

Genç girişimci Ahmet Serdar Canıbek tarafından hayata geçirilen Vucatron dijital dünyaya yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor.

Ahmet Serdar Canıbek’ten Dijital Dünya’nın Ritmini Değiştirecek Girişim 

Genç girişimci Ahmet Serdar Canıbek tarafından hayata geçirilen Vucatron dijital dünyaya yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Firmanın hayata geçmesi için ilerlenen bu yolda attığı adımlar üzerine kurucusu Ahmet Serdar Canıbek ile röportaj yaptık. 

Vucatron Yeni Dijital Dönüşümü Temsil Ediyor

Günümüzde dijital dünya önemli bir yer tutuyor. Her geçen gün gelişen ve yenilenen dijital dünyaya bir önemli adım da Vucatron ile geldi. Vucatron’u hayata geçiren Ahmet Serdar Canıbek ile firmanın geleceğine dönük konuştuk. 

Sosyal medya üzerinden geçen günlerde açıklamalarda bulunan Ahmet Serdar Canıbek, hayata geçirdiği Vucatron’un kaydettiği gelişmelerden dolayı heyecanını paylaştı. Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescil ve onay aldığını ifade eden Ahmet Serdar Canıbek, kendi Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Hesabından yaptığı paylaşımda Ahmet Serdar Canıbek Vucatron hakkında iddialı konuştu. 

“Vucatron Yeni Bir Soluk Getirecek” 

Ahmet Serdar Canıbek yaptığı açıklamada şirketi hakkında Vucatronu sektörün diğer şirketlerinden ayıran niteliği bu yolda belirlediğim hizmet anlayışı ve hedefleridir.Vucatron tamamen dijital dünyaya yeni bir soluk getirmek amacıyla hayata geçirildi. İsmi vizyon, anlayış, açıklık ve çeviklik kelimelerini içeriyor. Sadece kişisel olarak değil firma olarak başarıyı en iyi şekilde yakalamayı hedefliyorum. Vucatron yalnız Türkiye’de değil, dünya çapında da önemli başarılar elde edecek” dedi. 

Ahmet Serdar Canıbek’in açıklamaları şirketin adından ilerleyen zamanda çok daha fazla söz ettireceğini çağrıştırıyor.

 

Yaşam Haberleri

Cebir Reklam Tabelacılar Arasında Kalite ve Güvenin Adresi
Lazer Market ve CO2 Lazer Markalama Teknolojisi
Alsancak'ta Sağlıklı Yaşamın Adresi: Müge Ekinci'nin Diyetisyen Hizmetleri
Doğaltaş Bileklik ve Kolye Çeşitleri Aviormirada 
Sıfır Atık Yönetim Sistemi Nedir?