1. HABERLER

  2. SAĞLIK

  3. Saç ekiminde Türkiye Dünya Birincisi
Saç ekiminde Türkiye Dünya Birincisi

Saç ekiminde Türkiye Dünya Birincisi

Sağlık alanında yenilikler tüm dünyada hızlı bir şekilde ilerleme kaydederken ülkemiz bu konularda son yeniliklere ve teknolojilere çok daha hızlı uyum sağlayarak bölgesinde hızlı bir sağlık turizminin büyümesinde önemli rol oynamaktadır.

A+A-

Özellikle Ortadoğu ülkeleri başta olmak üzere Avrupa ve balkanlar bölgesinden her sene bir milyonun üstünde kişi saç ekim işlemi için Türkiye’ye gelmektedir. Sağlık turizminde önemli bir gelir ayağı oluşturan saç ekimi işlemleri için birçok tedavi merkezi açılmış olsa da saç gibi hassas konularda profesyonel ve deneyimli uzmanların yaptığı işlemlerin sayısı oldukça kısıtlıdır. Yurt içi ve yurtdışından saç ekimi için Türkiye’de yer alan ekim merkezlerini tercih eden kişilerin internet ortamında ilk yaptıkları şey olan en iyi saç ekim merkezleri konusunda birçok sonuç bulunsa da bu sonuçların doğruluğu ve yapılan işlemlerin sonucu ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Hazırlamış olduğumuz bu platformda bütçenize, tedavi için tercih edeceğiniz şehre ve daha birçok kritere göre filtreleme seçenekleri ile saç ekimi konusunda başarılı olan merkezleri inceleyebilirsiniz.

En Başarılı Saç Ekimi Yapan Merkez

Ülkemizde çok fazla sayıda saç ekimi yapan merkez bulunmaktadır. Bu merkezlerin bazıları kaliteyi çok üst seviyelere taşımış olup bazı merkezler ise istenilen seviyede başarıyı yakalayamama durumları ile de karşılaşabilmektedir. Türkiye’nin tek bir ilinde değil birden fazla ilinde var olan saç ekim merkezleri arasında seçim yapabilmek için sitemizde yer alan en başarılı saç ekimi yapan hastane listesine il ve bölge bazında bakarak net bir sonuç elde edebilirsiniz. Bu konuda en başarılı saç ekim merkezini bulabilmek ve kriterlerin neye göre oluştuğunu anlayabilmek için, tedavi merkezinin konumu, tedavide kullandığı yöntem ve teknikler, tedavi seans başı aldığı ücret, müşteri geri bildirimleri ve memnuniyeti, uzman hekim kadrosu, teknik çalışan kadrosu, tedavi merkez belgeleri gibi birçok detay yer almaktadır. Listelenen tedavi merkezlerinde yukarıda saydığımız kriterleri göz önünde bulundurarak siz de bütçenize ve konumunuza göre saçlarınız için en başarılı işlemi uygulayabilecek saç ekim merkezini bulabilir ve bu konuda tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Saç Eken Doktor

Saç ekimi konusu son 10 yılda yüksek bir sıçrama yaparak, saç konusunda problem yaşayanların sıkça tercih ettiği bir sektör haline geldi. Bu konuda yılların uzman hekimleri olduğu gibi son dönemlerde bu sektörde çalışmalara başlayıp oldukça başarılı olmuş doktor profillerine rastlamaktayız. Her ne kadar sizin için en uygun olan saç ekim merkezini tercih etmeye çalışsanız da en önemli kriter saçınızın ekimi ile ilgili tedavi sürecini yürütecek olan doktorun tecrübesi ve bilgisi ön planda olmaktadır. Bu nedenle sıkça aratılan terimlerin başında en iyi saç eken doktor kelimesi öncelik taşımaktadır. Bir saç ekim doktorunun yorum sayısı, geri bildirimleri, randevu yoğunluğu, kimlerle çalıştığı gibi detaylar bu konuda en iyi doktoru seçmenize yardımcı olacaktır. Unutulmamalıdır ki saç dökülmesi, saçlarda seyreklik gibi problemlerde çok genç yaşlarda karşılaşıp saçlarımızın ihtiyaç duyduğu bakımları net bir şekilde yapamamaktayız. Bu nedenle yıpranmış veya yok olma tehlikesi ile karşı karşıya kalan saçlarımız için en iyi doktoru seçebilmek ileriki dönemlerde saçsız kalmamak için oldukça önemli bir ayrıntı olarak önümüze çıkmaktadır. Birçok alanda olduğu gibi ülkemizin en büyük şehirlerinde gerçekten işinin ehli uzman doktorlara ulaşma şansı olmakla birlikte Türkiye’nin 81 iline yayılan saç ekim merkezlerinde de çok başarılı doktorlar bulunmaktadır. Bu konuda tek bir şehre veya bölgeye yönelmemek oldukça önemli.

Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.