1. HABERLER

  2. GÜNDEM

  3. MÜSİAD Gebze "Hayırlı olsun" dedi
MÜSİAD Gebze "Hayırlı olsun" dedi

MÜSİAD Gebze "Hayırlı olsun" dedi

MÜSİAD Gebze Şubesi bölgesindeki önemli işletmelere düzenlediği ziyaret programlarına, ilçemizde faaliyete geçen 11. Notere Hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirerek devam etti.

A+A-

MÜSİAD Gebze Şubesi, bölgesindeki sektörleri tanıma, tanıtma, kaynaştırma ve sorunları hakkında inceleme ve değerlendirmelerde bulunmak amacı ile yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde, bölgemizde faaliyete geçen 11. Notere hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

 

 

UMUT KUŞ KARŞILADI

 

 

MÜSİAD Gebze Şubesi, Yönetim Kurulu Üyeleri  Ali Kurt, Hasan Yaşsöğüt, Ahmet Demir  ve  Mehmet Penbegüllü'den oluşan heyet ile ziyareti gerçekleştirdi. Ziyaret heyetini 11. Noter Baş Katibi Umut Kuş karşıladı. Keyifli ve samimi bir havada geçen ziyeret'de Umut Kuş, birçok il'de faaliyetde bulunduk larını, kendisinin son görev yeri olan Uşak'tan geldiğini,  kısa zamanda çevreyi tanıdığını, hizmet anlayış larının ve prensiplerinin işin maddi kısmından ziyade hizmet kısmına değer vermeleri olduğunu, kurumla rının bu yönü ile ön plana çıktığını ve takdir edildiğini ifade etti. Ülke ve bölge değerlendirmeleri ile devam eden toplantıda, Umut Kuş MÜSİAD'ın faaliyetlerini yakından takip ettiğini, çalışmalarını takdir ettiğini belirtti.

 

 

HİZMET İÇİN GAYRET

 

MÜSİAD Gebze Şube heyeti yaptıkları çalışmalar ve faaliyetler ile ilgili Umut Kuş'u bilgilendirdi. MÜSİAD Gebze Şubesi olarak bölgelerine yatırım yapan, hizmet eden, etmeye çalışan herkesin kapısını çalmaya gayret ettiklerini, bölge ve sektör tanıtım noktasında çözüm ortağı olmaya çalıştıklarını, bölge sektörlerini ve işletmelerini ön plana çıkarmak için sektör ziyaretlerine yoğunlaştıklarını, bu noktada böl gelerindeki  sektör temsilcilerinin ve faaliyetde bulunan firmaların kapılarını rahatlıkla çalabileceklerini, çalmaları gerektiğinin altını özellikle çizdiler. MÜSİAD heyeti kendilerini ağırlayan 11. Noter başkatibi Umut Kuş'a teşekkür ederek ziyaretlerini sonlandırdı.

 

 

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.