Logo Yazılım

Logo Yazılım

Ekol bilişim ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağı olan logo yazılım olarak hızla etkileşim ve gelişim gösteren IT sektöründe yazılım hizmetlerimiz ile kullanıcılarımız her koşulda işlemlerini kolaylıkla sürdürebilmektedir.

A+A-

 

2002 yılından bu yana gelişim gösteren, alanında uzman kadrosu ile sizlere destek sunan ekol bilişim ve danışmanlık hizmetleri çözüm ortağı olan logo yazılım olarak hızla etkileşim ve gelişim gösteren IT sektöründe yazılım hizmetlerimiz ile kullanıcılarımız her koşulda işlemlerini kolaylıkla sürdürebilmektedir.

 

Logo yazılım olarak ortaya koyduğumuz tüm ürün ve hizmetlerimizin ortak amacı; sektörde yer edinmiş köklü kurumlara destek sunmak, düzen kurulmasına yardımcı olmak ve verimli sistemler geliştirebilmektir. Kullanıcılarımızın istek ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşum gösteren hizmetlerimiz günümüz teknolojisine uygun olarak desteklenmektedir.

 

Logo Yazılımı Tercih Etmeli Miyim?

 

Logo yazılım ile süreç akışınızı kolaylıkla takip edebilir, hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilmektesiniz. Maliyet dengesi kurulurken verim arttırılması hedeflenmektedir. İşlemler adım adım ve kontrol altında gerçekleştirilerek süreç bir dizi halinde ilerletilmektedir.

 

Logo Yazılım Çözümleri Nedir?

Kobi Çözümleri

ERP Çözümleri

İnsan Kaynakları Çözümleri

İş Analitiği Çözümleri

İş Akışı Çözümleri

E Devlet Çözümleri

 

Amacımız Nedir?

Çağdaş sistemlere entegrasyon sağlayarak özellikle covid 19 pandemisi nedeni ile süreç akışına etki edecek olası problemleri de gözeterek planlamalar kurmak oldukça önemlidir. İşlemlerin hız ve verimliliğini arttırarak kullanıcı işlemlerine destek olmak amacımızdır.

 

Covid 19 Pandemisinde Logo Yazılım

 

Covid-19 pandemisi sebebi ile belirli bir ortamda çalışma zorunluluğuna ara verilmekte, işlemler kişilerin evlerinde sağlanmaktadır. Bu durumda ortak bir paydada buluşarak işlemlerin etkileşim içerisinde hızla ilerletilmesi önemlidir. E devlet çözümleri ile işlemleriniz herhangi bir ortam gözetmeksizin sorunsuz bir şekilde ilerlenecektir.

 

E Devlet Çözümlerinde Covid 19 Etkileri

 

Logo yazılım e devlet çözümleri ile etkileşim ve iletişim üst düzeyde tutulmakta, iş akışı ve veri analizi kontrol altına alınmaktadır. Çözümlerimizin amacı güvenilir, kaliteli ve entegre hizmetler oluşturmak ve entegrasyon kurmaktır.

 

Bu alanda ön plana çıkmış olan e fatura hizmeti ile online platformlarda fatura oluşturmak ve konum önemsenmeksizin online platform ile işlemleri sürdürmek mümkündür. Depolama veya arşivleme durumuna çözüm getiren hizmetimiz ile veriler kontrollü bir şekilde değerlendirilmektedir. Elektronik ortamda düzenlenen, oluşturulan ve gönderimi sağlanan e faturaların önemi ve kolaylığı özellikle covid 19 pandemisinin getirdiği sınırlamalara karşı önemli bir güç olarak sizlere sunulmaktadır.

 

Logo yazılım çözüm ortağı olan ekol yazılım ve danışmanlık hizmetleri olarak sizlerin işlemlerinizi gerçekleştirmenizde destek vermekteyiz.

 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.