1. YAZARLAR

  2. Ömer AVCI

  3. LGBT sapıklığı
Ömer AVCI

Ömer AVCI

LGBT sapıklığı

A+A-

LGBT; lezbiyen, gey, biseksüel ve transgender sözcüklerinin baş harflerinden oluşan bir kısaltmadır…

Hani meşhur bir kavim vardı sapıklığı yüzünden helak olmuştu. Lut kavmi.
İşte bunlarda Lut kavmi gibi iş yapmak istiyorlar.
Neymiş efendim özgürlükmüş, insan haklarıymış, medeni bir şekilde yaşamakmış! Herkes elbette özgür olmalı, özgür iradesi ile davranmalı, hak ve hukuk sahibi olmalı, kendi inancını yaşamalı bunlarda sıkıntı yok ama inandığın şey toplum ahlakını bozuyorlar, edep adap kavramlarından taşıyorsa hiç kusura bakma bu özgürlük olamaz.
Hak hukuk diyerek özgürlük diyerek sapıklaşamazsınız öyle bir hak hukuk ve özgürlük olamaz. Burası Müslüman mahallesi, burada salyangoz satılmaz. Efendim neymiş medeni olmakmış!
Ya böyle iğrenç bir şeyin neresi medeniyet olur? Rabbimiz bu işleri lanetlemiştir. Bazı cahil Müslümanlar bu işi normal karşılıyor ve özgür olmalılar diyor. Arkadaş Allah (CC) bu işi lanetlemiş sende kalkmışsın o kıt aklında neymiş efendim özgür olacaklarmış diyorsun!
 Dünyaya özgürlüğü ve hayatı sunan Allah neyin özgür olacağına neyin olmayacağına karar vermiş ve biz buna iman edip inanmışız sen nasıl ve hangi inanışla bunlara normal diyorsun? 
Zevk ve keyf için her türlü sapıklıkta sınır tanımayanların ve toplum ahlakını bozanların hiçbir fikrine ve işine saygı duyulmaz. Sen toplum inancını ve edebini bozuyorsun senin neyine saygılı olalım.
Bu sapıklıklar son zamanlarda çok ilerledi. Hani biz önce ahlak ve maneviyat derken fuhuş, arsızlık, namussuzluk aldı başını gitti. Tabi resmi birçok hak tanındı bu sapıklıklara bunlarda cesaret aldı. Ramazan ayında bile onur ve hak yürüyüşü yapacaklarmış!
  Allah’tan Müslüman namazlı, abdestli idarecilerimiz varda sapıklık aldı başını gitti ya birde namazsızlar olsa neler olurdu acaba? Fuhuş ve zina aldı başını gitti bunu zaten anladık ta şimdide gay ve lezbiyen akımı başladı hadi onu da geçtik artık ensest (aile içi ilişkiler) moda olmaya başladı.
Hayat kadınları sokaklarda ve nette cirit atıyor. Her adımda ve her tıkta karşınızda bir hayat kadını veya bir gay. Bunlara bu kadar yüzü kimler niye verdi? Bu kapıyı kim açtı böyle bunlara? TV, Radyo, İnternette cirit atıyor bu RTÜK ve milletin aile sosyal bakanlığı ne iş görür bunca ahlaksızlıklara niye ses etmezler?
Kıldığınız namaz okuduğunuz Kuran’da yeri olmayan ve lanetlenmiş bunca sapıklığa karşı niye müsaade edilip sözde insan hakları adı altında toplumun ahlaki yapısı bozuluyor? Böyle hak olmaz yarın bir gün adam kalkar kardeşimle anamla da beraber olurum özgürüm derse ne diyeceksiniz ey yetkililer?
Gene özgürlük mü diyeceksiniz yoksa göz mü yumacaksınız. Bu sapıklıklara müsaade edemezsiniz tarih sizi namaz kılan ama gaylara, lezbiyenlere resmiyet verenler olarak yargılar ve bu utanç mahşerde önünüze çıkar. Müsaade etmeyin bu sapıklıklar yayılmasın memlekette.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.