352286612

Ömer AVCI


Mübarek bir günde çaktırmadan anlaşma!


Efendim bu başlığı niye kullandım açıklayayım. Bilirsiniz ülkemizde derbi maçlar olduğunda vatandaşın kabullenmeyeceği ve alel acele kararlarla çok kanun çıkmıştır. Milletimiz derbi derdindeyken, meclis hep riskli, istenmeyen, kararlar almış bunu da hep böyle kapatmışlardır.
Yani fırsatını bulunca pat diye yapıştırmışlardır kanunları. Şimdi geçtiğimiz Regaip kandilinde Türkiye ile İsrail bir anlaşma daha yaptı. Anlaşmanın temel içeri tabi ki işte nedir terörizm…
Hâlbuki İsrail zaten terörizmin kaynağıdır, başıdır onlar olmasa terör zaten olmaz. Ama ben bunu geçtim. Benim takıldığım nokta hani bunlar öldürmeyi iyi bilirdi? Hani bunlar mazlumlara kıymayı, parkta oyun oynayan çocukları katletmeyi iyi bilirdi?
Hani Davos’ta mazlumların tercümanı olunmuştu? Mazlumların haykıramadıklarını haykırmışlardı! Ne oldu ‘one minute?’ 
Her seçimden önce İsrail ve onların uşakları ile savaşa, düşmanlığa girişenler neden seçimlerden sonra dostluk, kardeşlik, işbirlikleri havalarına giriyor ve yapıyor?
Hani bir kerede olsa seçimlerden önceki tavırları seçimlerden sonrada devam etse. Niye bu milletimize hep farklı ama hep aynı yerlerin işine yarayacak oyunlar, aldatmacalar, işbirlikleri yapılıyor? Niye böylesi mübarek bir günde lanetlenmiş ve Allah’ın onlar (Yahudiler) sizin baş düşmanınızdır ve lanetli bir kavimdir  buyurduğu bu kavimle işbirliği yapıyoruz?
Hani biz büyük Türkiye değil miyiz? Bir bakan çıkıyor İsrail'e su verilmeli temin edilmeli diyor. Diğer bakan çıkıyor dost olmalıyız diyor. Diğeri çıkıyor muhtacız diyor. Diğeri çıkıyor Bremen mızıkacıları gibi aynı telden çalıyor.  Hani biz büyüktük niye muhtacız? Hem bu lanetli kavime su verme sevdası nerden çıktı? Hani düşman ilan edilmişti seçimden hemen sonra bu dostluk niye icap etti?
Böylesi bir günde işte herkes kandilini değerlendirirken gene gizli saklı anlaşmalar yapıldı. Bunu tabi yandaş medyada göremedik birkaç gazete manşetiyle duyurdu zaten onlarda belli başlı gazeteler. Tabi kimine göre CHP ağızı gazeteler kimine göre parelel gazeteler kimine göre kaale alınmayacak gazeteler.
Ama ne olursa olsun doğru bir paylaşımsa bu sadece millete yarar ama işine gelmeyenler kendi eksenlerini kırmak isteyenleri ezip geçiyor. Ama unutulmasın ki Allah’ında bir gizli oyunu vardır ve bu oyunları bozacaktır.. Bırakın artık şu lanetli İsrail'i ve koruyucusu ABD’yi onlardan Müslümana hayır gelmez. Aslımıza dönmeliyiz yoksa şeytanlar sarıyor etrafımızı…

 

Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü aydınlatma direğine çarptı

Seyir halindeki araç alev topuna döndü

Kafasından vurulmuş olarak bulundu

Mıcır taşıyan tır devrildi

Modifiye tutkunları fuar alanında buluştu

Nargile keyfi yangınla sonlandı

Otomobil önce cipe, ardından duvara çarptı

Feci kazada 2 kızını kaybeden acılı baba konuştu

Balkondan düşen 4 yaşındaki Yağız Alp hayatını kaybetti

Kocaeli’de kamyon ışıkta bekleyen otomobillerin arasına daldı

YAZARLAR