Çare yabancı hakem mi?
Güle güle Ali Koç!
Ali Koç, 2018 yılında Fenerbahçe’nin başkanı seçildiğinde, taraftarlar Aziz Yıldırım’dan kurtuldukları için adeta davul-zurnalarla kutlama yapmıştı. Bugün aynı taraftar, bu kez Ali Koç için istifa etse de kutlama yapsak düşüncesindeler. Son oynanan Kayserispor maçında da diğer maçlarda olduğu gibi Fenerbahçeli taraftarlar, yönetimi istifaya davet etti. Sarı-lacivertliler bununla da yetinmeyip eski başkan Aziz Yıldırım lehinede tezahüratta bulundu. Görünen o ki Ali Koç’un sonu da Aziz Başkan gibi olacağa benziyor. Görünen köy kılavuz istemez, güle güle Ali Koç.