Aynı pozisyon iki farklı karar
Cumartesi akşamı oynanan Galatasaray - Altay maçının hakemi Cüneyt Çakır’dı. Hakem dediğime de bakmayın, bu sözde hakem Avrupa’da şov yapıp, kendi ülkesinde nedense futbolu katlediyor. Ceza sahasında elle oynanan pozisyonda Galatasaray’a penaltı vermeyip, Berkan’ın pozisyonunda Altay’a penaltı verdi. İki aynı pozisyon ve iki farklı karar. İşte bunlar Türk futbolunun katilleri.
Engin Baytar haklıymış!
Türkiye’de futbolu yönetenler, futbolun önüne geçmeye devam ediyor. Futbolseverin tek keyfi statta maç izlemek. Hakemlerin vermiş olduğu yanlış kararlar yüzünden yakında stada giden taraftar kalmayacak, sayelerinde hepsi sinir hastası oldu. Bu durum zamanla futbolculara da yansıyacak. Engin Baytar gibi hakemin yakasına yapışan futbolcu görürseniz şaşırmayın.