1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. KHEİRON ORGANİZASYON: ORGANİZASYON EKİP İŞİDİR
KHEİRON ORGANİZASYON: ORGANİZASYON EKİP İŞİDİR

KHEİRON ORGANİZASYON: ORGANİZASYON EKİP İŞİDİR

KheironOrganizasyon sahibi Erol Işık ve yönetici ortağı Ahmet Serdar Aktuğ KheironOrganizasyon’u bizlere anlattı.

A+A-

 

KheironOrganizasyon sahibi Erol Işık ve yönetici ortağı Ahmet Serdar Aktuğ KheironOrganizasyon’u bizlere anlattı. Kendilerine yönelttiğimiz sorulara net ve kendinden emin bir şekilde cevap vermeleri dikkat çekti.

 

Kheiron Organizasyon’dan biraz bahsedebilir misiniz?

 

Erol Işık: KheironOrganizasyon, 2010 yılında kurduğumuz ve çok fazla emek harcadığımız bir organizasyon firması diyebiliriz. Fakat biz KheironOrganizasyon olarak yalnızca organizasyon düzenlemekle kalmıyoruz. Aynı zamanda organizasyon koçluğu da sağlıyoruz. Yola çıkarken neler hedef olarak belirlendiyse, KheironOrganizasyon bunları gerçekleştirmemizi sağladı. Büyük ve geniş bir ekibe sahibiz. Hem sahada hem de işin Ar-Ge kısmında profesyonel ve değerleri yüksek insanlarla bir aradayız. Kendimi çok şanslı ve gururlu hissediyorum. 

İşe başlarken her şey planladığınız gibi miydi yoksa hayal kırıklığı mı?

 

Erol Işık: Dürüst olmak gerekirse; hedeflerimiz daima çok yukarılardaydı. Ancak bu kadar kısa zaman içerisinde böyle bir yükseliş beklemiyordum. Bu sebeple; her şey planladığımız gibi değil, planladığımızdan çok daha iyi gitti. Zorluk ve engellerle çok karşılaştık diyemem kesinlikle fakat bu sonuca ulaşmak çok kolay olmadı.

 

Sizleri sık sık fuar, seminer, sempozyum, kongre organizasyonlarında yer alan isimler olarak görüyoruz. Düzenlediğiniz diğer organizasyonlar nelerdir?

 

Ahmet Serdar Aktuğ: Aklınıza gelebilecek her organizasyonu düzenliyoruz. Dijital etkinlik, kongre, seminer, bayi toplantıları, sempozyum, basın toplantıları, fuar organizasyonları gibi.. Tanıtım, PR, bilgi aktarımı ve daha fazlası amaçlı düzenlenecek olan organizasyonlarda öncesinde hizmet verdiğimiz gibi organizasyon sonrasında da hizmet ve destek vermeye devam ediyoruz. Sanırım başarımızın sırrının bir kısmı burada saklı...

 

 

Sizin için organizasyon ne anlama geliyor?

 

Erol Işık: Organizasyon deyince aklıma ilk olarak ekip geliyor. Birbirine bağlı ve tam bir ekip olarak canlanıyor kafamda. Tam derken, eksik kimsesi bulunmayandan bahsediyorum. Ekip kurulmuşsa; bir kişinin eksik olması o işi başarısız kılar. Kheiron olarak; yüksek frekanslı ve güçlü bir ekibimiz var. Görev dağılımı farketmeksizin her iş, duyarlılık ve ciddiyetle yerine getiriliyor. Bu sebeple gerçekleştirdiğimiz tüm organizasyondan gururlu ayrılabiliyoruz.

Organizasyon, birbirine bağlanması gereken parçaları birleştirerek tamamlamaktır. Biz de bunu titizlik ve özveri ile yapmaya çalışıyoruz.

 

Bir organizasyonda beklenmedik kötü bir sürprizle karşılaştınız mı? Karşılaşırsanız neler yapıyorsunuz?

 

Ahmet Serdar Aktuğ: Organizasyon, yüksek sorumluluk isteyen bir aktivite. Sektörümüze, insan yetiştiren herhangi bir bölüm ya da kuruluş ne yazık ki bulunmuyor. Kendilerini yetiştiren ve uzmanlaşan insanlarla birlikte yürüyor ve çalışmalarımızı yapıyoruz. Kurduğumuz iş birliklerinde başlangıçta birtakım adaptasyon sorunları yaşanabilse de, anlayışlı ve uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde çözülemeyen bir mesele kalmıyor. Operasyon planlamalarında ise, organizasyon demosu dediğimiz, tüm planı gerçekleştirdiğimiz bir ön çalışma sağlıyoruz. Bu sayede ayrıntıların tümünü doğru biçimde prezente edebiliyoruz.

 

Hızlı Linkler;
www.kheiron.com.tr
www.kheironstand.com
www.kheironorganizasyon.com

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.