1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Direk Reklam Fiyatları Nedir?
Direk Reklam Fiyatları Nedir?

Direk Reklam Fiyatları Nedir?

Reklam türleri ve araçları sürekli olarak değişmektedir ve son çeyrek asırda en çok tercih edilenlerden birisi direk reklamları olmaktadır.

A+A-

Pek çok kişi de direk reklam nedir, direk reklam fiyatları ne kadardır gibi soruların cevabını araştırmaya yönelmektedir.

Öncelikle direk reklam, bir tür açık hava reklamıdır. Ana caddelerdeki, ara sokaklardaki, parklardaki duvarlar ve daha pek çok alandaki uygun yerlere asılan reklam afişleriyle yapılan reklam türüdür. Bu reklamlar kendi içinde çeşitliliğe sahiptirler ve en temel özelliği süreklilik arz etmeleridir.

Art arda direklere dizilen ya da devasa duvarlara döşenen direk reklamları sayesinde caddede, sokakta, parkta ve diğer bütün açık alanlarda gezenlerin, yürüyenlerin, koşanların, araçla seyahat edenlerin karşısına çıkarsınız. İnsanlar defalarca sizin reklamınızı görürler. Fark edilirlikleri çok yüksek olan bu tür reklamlar insanlar farkında olmasa dahi bilinç altına yerleşir ve marka imajınız güçlenir. Tanınırlığınız artar. Ürün ya da hizmet satışlarınız çoğalır.

Direk Reklam Firması

Direk reklam günümüzde pek çok farklı sektörce kullanılabilmektedir. Eğitim, sağlık, inşaat, otomotiv ve daha onlarca farklı sektörün tercihi olmakta, tamamında da etkili sonuçlar alınabilmektedir. Fakat bu reklamlarda başarılı sonuçlara imza atabilmek için birtakım detaylara dikkat edilmelidir.

Öncelikle direk reklam çeşitleri farklıdır. Bunlardan size en uygununu seçmeniz gerekir. Ayrıca afişler farklı boyutlarda ve şekillerde olabilmektedir. Boyut, şekil, renk, gibi seçenekler hem markanızla hem de hedef kitlenizle uyumlu olmalıdır.

Ayrıca reklamın uygulanacağı alanın seçimi, kiralama süresi, ne kadar aralıklı uygulanacağı gibi detaylar da önemlidir. Eğer alanında uzman bir firmadan hizmet alırsanız bütün bunları düşünmenize hiç gerek kalmaz. Uzman ekip size en iyi şekilde yardımcı olur, aklınızdaki bütün soruları cevaplar ve en iyi şekilde reklamınızı sahaya yansıtır. Aynı zamanda en uygun fiyatla hizmet almanızı sağlar. Direk Reklamları yıllardır bu alanda profesyonel çözümler geliştiriyor ve Türkiye’nin her yerine 7/24 kesintisiz destek sunuyor. Kaliteli ve en iyi fiyatlı direk reklamlarına sahip olmanızı sağlıyor.

En Uygun Direk Reklamları

Direk reklam fiyatları belirlenirken çeşitli durumlar göz önünde bulunduruluyor. Öncelikle pole banner ve poster panolar olarak iki farklı türde kiralama seçeneği yer alıyor. Bunlarda kiralama yapılırken üründe kullanılacak ölçülere göre fiyatlar farklılık gösteriyor.

Ayrıca direk reklam fiyatları şehir, cadde, yol gibi tercihlerde de değişiyor. Her şehrin yoğunluğuna, arz, talep dengesine göre fiyatlar farklılaşıyor. Ayrıca bölge ne kadar işlekse, insan ağı ne kadar genişse ona göre de fiyat farkı oluyor. Genellikle 15 günlük, çift yüz olarak fiyatlar baz alınıyor.

Direk reklamları konusunda araştırma yapılırken tek kriterin fiyat olması bir hatadır. Daha önemlisi baskı, tasarım, malzeme, işçilik kalitesi ve iyi hizmettir. Firma bütün bunları aynı zamanda en iyi fiyatla birleştiriyor. Dilediğiniz zaman iletişime geçerek net fiyat alabilir, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 
Etiketler :
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.