1. HABERLER

  2. YAŞAM

  3. Daha Estetik Göğüs ve Bacak Görünümüne Ulaşmak Mümkün
Daha Estetik Göğüs ve Bacak Görünümüne Ulaşmak Mümkün

Daha Estetik Göğüs ve Bacak Görünümüne Ulaşmak Mümkün

Kadınlar için ideal vücut ölçülerine sahip olmak son derece önemlidir.

A+A-

 

Çünkü bu sayede kendilerini yalnızca daha seksi hissetmezler, aynı zamanda özgüvenlerinde de ciddi anlamda bir artış meydana gelir. Meme estetiği ise bu aşamada ilk olarak akla gelen operasyonlardan bir tanesidir. Op. Dr. Yasemin İmamoğlu, kadınlara bu aşamada istedikleri güzel görüntüyü vermek adına uzman ekibi ile devreye girmektedir.

 

Yapılacak olan Trabzon’da meme estetiği işlemleri ile beraber kadınların vücut yapılarına ve isteklerine göre en iyi sonuçların ortaya çıkartılması hedeflenmektedir. Özellikle son dönemlerde bu konuda meydana gelen gelişmeler ile beraber uzman isimler tarafından yapılan estetik operasyonlar ile son derece başarılı sonuçlar ortaya çıkmaktadır. 

 

Meme Estetiği ile Neler Hedeflenir?

 

Genel olarak konu meme estetiği olduğu zaman kadınların akıllarına ilk olarak gelen işlem şüphesiz ki göğüs büyütme operasyonu oluyor. Olması gerekenden daha küçük boyutlarda olan göğüslerde meme dokusunun büyütülmesi ile beraber güzel ve estetik bir görüntünün ortaya çıkması sağlanmış olur. Meme büyütme işlemi esnasında yalnızca daha büyük boyutlarda bir göğse sahip olunması hedeflenmez. Aynı zamanda şekil olarak da düzeltilmeler sağlanır. Bu sayede ortaya tam anlamıyla etkileyici görünüme sahip göğüsler de çıkartılır. Üstelik meme büyütme işlemi için yalnızca silikon kullanılmamaktadır. Aynı zamanda vücudun farklı bölgelerinde yer alan yağlar da daha hacimli bir göğüs için o bölgeden alınarak göğüslere enjekte edilebilmektedir.

 

Bununla beraber Trabzon meme estetiği ile alakalı yapılan çalışmalar içerisinde son zamanların en fazla tercih edilen işlemlerinden bir diğeri de meme küçültme operasyonu. Büyük göğüs yapısı her ne kadar etkileyici olsa da kimi durumlarda hem sağlık hem de yaşam kalitesi anlamında farklı sorunların ortaya çıkmasına olabilir. Bel ve sırt ağrıları ise büyük göğüslü kadınların en fazla şikayet ettikleri durumlar arasında yer alır. Küçültme adına meme estetiği yapılırken bölgedeki fazla dokular alınarak doğru şekilde şekillendirilmesi sağlanır. Göğüs ölçülerinden memnun olan ancak sarkma ve şekil bozukluklarından şikayetçi olan kadınlar ise meme dikleştirme işlemi soncunda ortaya çıkan olumsuz görüntüden kurtulmuş olurlar. 

 

Bacak Estetiği ile Etkileyici Görünüm

 

Bacak yapısı dış faktörlere bağlı olarak deforme olabileceği gibi yapısal anlamda da kötü görüntüde olabilmektedir. Daha öncesinde kadınlar bu konuda herhangi bir adım atabilecekleri konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olamazken şimdilerde Trabzon bacak estetiği çalışmaları ile beraber artık aradıkları sonuçlara kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Kalçadan diz hizasına kadar olan bölgede kilo alıp verme, doğum ya da yaş ilerlemesi gibi etkenlerden dolayı kötü görüntüler ortaya çıkabilmektedir. Doğru şekilde yapılacak olan bacak estetiği ile beraber ise bu görüntünün kaybolması sağlanır. Uyluk germe ameliyatı sayesinde problemli bölgeden alınacak deri ile beraber görünümün düzeltilmesi hedeflenir. 

 

Aşırı oranda ince ya da kalın bacağa sahip olmak, orantısal bacak bozuklukları gibi durumlar kadınların kendilerine olan özgüvenlerini ciddi anlamda zedelemektedir. Bacaklarındaki çarpık görünümden rahatsız olan ve bunun için kalıcı bir çözüm elde etmek isteyen kadınlar, Trabzon bacak estetiği operasyonu ile beraber aradığı sonuca ulaşmayı başaracaktır. 

 

Estetik dünyasında meydana gelen gelişmeler ile beraber artık kadın ya da erkek fark etmeden herkes aradığı görüntüye hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde ulaşmayı başarabiliyor. Ancak bu konuda doğru isimler ile iletişime geçmenin önemi de artış gösteriyor. Çünkü meme estetiği ya da bacak estetiği fark etmez, yapılacak olan operasyonlarda öncelik her zaman doğal görünüm ve istekleri karşılamak olmalıdır. En iyi sonuçları elde etmek için akıllardaki tüm soruların yanıtları Op.Dr. Yasemin İmamoğlu üzerinden sunulmaktadır. 

 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.