1. HABERLER

  2. BİLİM-TEKNOLOJİ

  3. Binance Tr Referans Kodu Nedir? Referans Kimliği Ne İşe Yarar?
Binance Tr Referans Kodu Nedir? Referans Kimliği Ne İşe Yarar?

Binance Tr Referans Kodu Nedir? Referans Kimliği Ne İşe Yarar?

Binance hiç tartışmasız bir şekilde dünya üzerindeki en büyük ölçekli ve en popüler kripto para platformlarından biri olma özelliğine sahiptir.

A+A-

metin, sarı, işaret, portakal içeren bir resim Açıklama otomatik olarak oluşturuldu

Her ne kadar yola basit bir kripto borsası olarak başlamış olsa da zaman içerisinde sergilediği gelişim ile sektörünün en önemde gelen kripto hizmet sağlayıcıları arasında yerini almıştır.

 

Güçlü ve güvenilir bir platform olması nedeniyle pek çok kullanıcı “En iyi kripto para borsası hangisi?” ya da “Hangi borsayı kullanmalıyım?” sorularının yanıtı olarak Binance ile karşılaşırlar. Bu aşamada karşımıza Binance referans kodu ve Binance TR referans kodu gibi kavramlar çıkar. Bunun en önemli nedeni Binance TR’nin Binance referans kodu: A624LDPY yazarak üye olan yeni kullanıcılarına büyük avantaj sağlamasıdır.

 

Binance Nedir?

 

Kripto para borsası denilince ilk akla gelen borsa olan Binance, dünya genelinde en çok tercih edilen platform olarak hizmetlerini sürdürmektedir. Temel olarak Binance son yılların yükselen değeri olan kripto para birimlerinin alım satım işlemlerinin gerçekleştirildiği kripto para borsası olarak tanımlanabilir. Aynı zamanda dünyanın işlem hacmi açısından en büyük kripto para alım satım platformu unvanı da Binance’a aittir. Bunun doğal bir sonucu olarak Binance’ta işlem yapmak isteyen kişiler “Binance referans kimliği nedir?” ve “Binance referans kodu ne işe yarar?” sorularının yanıtlarını öğrenmek ve Binance’in kullanıcılarına sağladığı avantajlardan faydalanmak isterler. Bu avantajları kullanmak isteyenler için ise Binance tr referans kodu A624LDPY’dir.

 

Binance TR Nedir?

 

Binance dünya genelinde çok büyük işlem hacimlerine ulaşıp Türkiye’de kripto para ticareti yapanların yoğun ilgisiyle de karşılaşınca Binance TR’ı kurdu. Bundaki amaç aslında çok basitti: Türkiye’deki kripto para yatırımcılarının kolay ve hızlı bir şekilde kripto para alıp satmasını sağlamak. Çok hareketli olan kripto para piyasasında banka transferiyle hızlı ve kolay bir şekilde kripto para alım satımı yapabilmek çok önemli. Binance TR kullanıcılarına bu konuda önemli bir avantaj sağladığı gibi banka hesaplarına TL transferi yapma fırsatı da sunuyor.

 

Binance TR Referans Kodu Nedir?

 

Binance TR üyelik hesabı oluşturmak isteyen kullanıcılar için en çok merak edilen konular arasında “Referans kodu nedir?”, “Referans kodu nasıl alınır?” ve “Binance referans kodu nedir?” gelir. 

 

Binance TR’de kripto para alım satımı yapmak için üyelik oluşturulması gerekir. Üyelik oluşturma işlemi sırasında kullanıcıların karşısına Binance TR referans kodu alanı çıkar. Bu alan opsiyonel olmakla birlikte Binance referans kodu girmek kullanıcılara önemli avantajlar sağlar.

 

Bu kısıma Binance referans kodu: A624LDPY yazan ve üyelik işlemini tamamlayan Binance TR kullanıcıları yaptıkları alım satım işlemlerinde %20’ye varan indirimler alabilirler. Unutulmaması gereken Binance referans kodu ekleme işlemini yalnızca Binance’a ilk kez üye olacak kullanıcılar tarafından yapılabileceğidir. Eğer kullanıcı üyelik işlemleri sırasında Binance referans kodu yazmazsa ve üyelik işlemini bu şekilde tamamlarsa daha sonra bilgi güncellemesi yaparak Binance referans kodu eklemesi mümkün değildir.

 

Binance TR Referans Nasıl Alınır?

 

Şimdi gelelim “Referans kimliği nedir?” ya da “Referral ID nedir?” sorusu kadar merak edilen diğer konuya. Binance TR üyelerinin sahip olduğu bir kod olan Binance referans kimliği ise Binance Tr kullanıcılarının yeni hesap oluşturmalarıyla birlikte alınır. Binance TR üyesi olan kullanıcılar Binance TR’ye giriş yaptıktan sonra ilgili sayfaya giderek Binance referans kimliği oluşturabilirler. 

 

Binance TR referans kimliği oluşturduktan sonra arkadaşlarını kendilerine ait Binance referans kodu ile üye olmaya davet edebilirler.

 

Binance TR Referans Kodu Oluşturma

 

Binance referans kodu oluşturma işlemi Binance TR üyeleri tarafından yapılabilir. Bunun için üyelik bilgileriyle Binance TR’ye giriş yapmaları gerekir. Giriş yaptıktan sonra Binance TR üzerindeki ilgili sayfaya giderek kendilerine ait Binance TR referans kimliği ile arkadaşlarını davet edebilmek için Binance referans kodu oluşturma işlemini gerçekleştirebilirler. 

 

Binance referans kodu ne işe yarar?” diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim. Eğer Binance TR’ye üye olurken Binance referans kodu girerseniz kripto para alım satım işlemlerinizde %20’ye varan oranlarda komisyon indirimi kazanabilirsiniz. 

 

Ancak şunu da belirtmekte fayda var. Binance referans kodu ekleme işlemi yalnızca Binance TR’ye yapılan yeni üyeliklerde ve üyelik anında gerçekleştirilebilir. Binance TR’ye mevcut üyeliğiniz varsa sonradan Binance referans kodu ekleme yapamazsınız. Bunun dışında üyeliğiniz yoksa ve yeni üyelik oluşturuyorsanız üyelik işlemini tamamlamadan Binance referans kodu girmelisiniz. Üyeliğinizi tamamlamanızın ardından yeni bir bilgi güncellemesiyle Binance referans kodu ekleme yapmak söz konusu değildir.

 

Binance TR Referans Kodu Avantajları

 

Binance TR referans kodu ile arkadaşlarınızı Binance TR’ye üye olmaya davet ederseniz ve davet ettiğiniz arkadaşınız Binance hesabı oluşturup 50 USD’den fazla yatırma işlemi yaparsa ikiniz de 100 USDT alım - satım komisyonu kredisine sahip olursunuz.

 

Binance TR referans kodu sahibi, kendisine ait Binance TR referans kodu ile kayıt olan her kullanıcının Binance spot piyasalarında yaptığı işlem komisyonundan pay alır. Bunun yanı sıra kendi Binance TR referans kodu ile kayıt olan yeni Binance kullanıcılarına alım satım komisyonlarında indirim de sağlayabilir.

 

Alım satım komisyonlarında indirim avantajından yararlanmak için mutlaka Binance TR’a ilk kez üye olunma amacıyla yeni bir üyelik oluşturulması ve üyelik işlemi sırasında Binance TR referans kodu yazılması gerekir.
 

Etiketler : ,
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.