1. HABERLER

 2. YAŞAM

 3. Aspa Yeminli Tercüme Bürosu
Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu

Toplumumuz git gide dünyaya açılmakta ve birçok işimizde yabancı dil engeli ile karşılaşmaktayız.

A+A-

Hukuk, teknik, medikal, eğitim, akademik ve aklınıza gelebilecek birçok alanda tercümeye ihtiyaç duymaktayız. Fakat iyi bir tercüme hizmeti alabilmek için uygun yeri seçmek de büyük sorun olmuştur. Tercümelerimizi kaliteli ve profesyonel kişilerin hızlı bir şekilde yapmasını tercih etmekteyiz. Aspa Yeminli Tercüme Bürosu, tercüme ihtiyacı bulunan vatandaşlarımıza en kaliteli hizmeti vermek için çalışmaktadır.

İstanbul’da yer alan yeminli tercüman bürosu, tercümeleri için onlara başvuran müşterilerinin memnuniyetini ilke edinerek çalışmaktadır. Aspa Yeminli Tercüme Bürosu’nun bünyesinde çalışan tercümanlar, kaliteli bir tercümanın sahip olması gereken tüm özelliklere uygun olarak seçilmiştir. Bu sayede oldukça profesyonel bir çalışma ekibi kurmayı sağlamıştır. Müşterilerine vadettiği kalitenin yanı sıra tercümelerinizi en kısa sürede ulaştırma garantisini de vermektedir.

Verdiği Hizmetler/ Tercüme Fiyatı

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu müşterilerinin her türlü çeviri ihtiyacını karşılamak amacıyla birçok alanda kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Verdikleri hizmetler şu şekildedir:

 • Noter Yeminli Tercüme

 • Teknik Tercüme

 • Hukuki Tercüme

 • Tıbbi ve Medikal Tercüme

 • Vize İşlemleri ve Pasaport Tercümesi

 • Katalog Broşür Tercümesi

 • Acil Tercüme

 • İnşaat Sektörü Tercümesi

 • Kimlik Kartı Çeviri

 • Ticari Tercüme

 • Web Sitesi Tercümesi

 • Akademik Tercüme

 • Basın ve Edebi Tercüme

Yukarıda sıralanan hizmetlerin tercümesini İngilizce, Almanca, Fransızca, Osmanlıca, İspanyolca, İtalyanca, Arapça gibi 50’den fazla dilde gerçekleştirmektedirler. Bu hizmetleri makul fiyatlarda yaparak müşterilerinin uygun fiyatlarda kaliteli hizmet almasını sağlamaktadır.

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu çeviri talebinde bulunan müşterilerine haftanın her günü her saatte ulaşma imkânı sunmasıyla da ön plana çıkmıştır. Müşterilerinin bir sorun yaşaması durumunda hemen devreye girerek müşteri mağduriyetini engellemek için büyük çaba göstermiş, yaptıkları işlerde de müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmışlardır. Aynı zamanda verdikleri hizmetler hakkında bilgi almak isteyen müşterilerini de bilgilendirmek için Whatsapp, e-mail ve iletişim numaralarından ulaşma imkânı sunmaktadır.

Çeviri işlemini yaptırmak isteyen müşterilerinin web siteleri üzerinden fiyatlandırma teklifi yapmasını ve hızlıca sonuç alabilmesini sağlamaktadır. Her türlü bilgilendirmeyi yaparak güveninizi sağladıktan sonra şartlar sizler için de uygunsa çalışmalarına hızlıca başlamaktadır.

Doğum Belgesi Tercümesi

Yurt dışında oturma izni alırken, vize alırken ve yurt dışında evlenmek gibi durumlarda doğum belgesi çevirisine ihtiyaç duyarız. 

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu, doğum belgesi tercümelerini birçok dilde ve noter onaylı olarak yeminli tercümanlar tarafından gerçekleştirmektedir. 

Doğum belgelerinizi il veya ilçe nüfus müdürlüklerinden edinebilirsiniz. Doğum belgelerinize eriştikten sonra aslını veya fotokopisini e-mail, kargo veya whatsapp yoluyla ulaştırarak belgenizin tercümesini başlatabilirsiniz.

Doğum belgelerinizi fiyatlandırırken belgedeki kelime ve karakter sayısı ya da belgenin içeriğine dikkat edilmektedir. Buradaki koşullar göz önünde bulundurularak müşterilerine en uygun fiyatı sunmaktadır. 

Bu tür resmî belgelerin çevirisi yapılırken son derece dikkatli ve profesyonel olunmalıdır. Aspa Yeminli Tercüme Bürosu bünyesinde çalışan tercümanlar noter onaylı, yeminli ve işlerinde profesyonel tercümanlardır. Müşterileri için titiz ve dikkatli şekilde çalışmayı ilke edinmişlerdir.

Doğum belgesi çevirisine ihtiyaç duyduğumuzda tercümenin yapılacağı dilde hizmet veren ayrıca güvenilir tercüme bürosu bulmak oldukça zordur. Aspa Yeminli Tercüme Bürosu, doğum belgesi çevirilerinizi 50’den fazla dilde yaparak tüm müşterilerinin ihtiyacını karşılamayı amaçlamaktadır.

Aspa Yeminli Tercüme Bürosu ile iletişime geçmek için web sitelerinde bulunan iletişim formunu doldurmanız halinde sizlerle en kısa sürede iletişime geçeceklerdir. Telefonla veya mail yolu ile ulaşmak isteyen müşterileri için de web sitelerinde tüm iletişim numaralarını paylaşarak onlarla kesintisiz iletişim kurmak için beklemektedirler.

 
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.