1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Altılı masanın Çayırova İlçe Başkanları toplandı
Altılı masanın Çayırova İlçe Başkanları toplandı

Altılı masanın Çayırova İlçe Başkanları toplandı

6 Muhalefet partisinin Çayırova İlçe Başkanları bugün Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir’in ev sahipliğinde toplandı.

A+A-

6 Muhalefet partisinin Çayırova İlçe Başkanları bugün Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir’in ev sahipliğinde toplandı. CHP İlçe Başkanı Binali Eniş, İYİ Parti İlçe Başkanı İlhami Bayrak, Demokrat Parti İlçe Başkanı Ahmet Albayrak, Gelecek Partisi İlçe Başkanı İbrahim Fazlıoğlu ve DEVA Partisi İlçe Başkanı Mehmet Saraç, Saadet Partisi Çayırova İlçe Başkanı Sinan Aydemir’in ev sahipliğinde ilk kez bir araya geldi. Toplantıya katılan İlçe Başkanlarına Teşkilat Başkanları da eşlik ettiler.

Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı, herkesin cumhurbaşkanı olacaktır

Toplantı sonrası yapılan ortak açıklamada Genel merkezlerin direktifleri doğrultusunda 6’lı masanın Genelde olduğu gibi yerelde de aynı kararlılık ve samimiyetle çalışmaları sürdüreceğine vurgu yapılarak, ‘’Milletimiz emin olsun; ortak Cumhurbaşkanı adayımız hem Türkiye Cumhuriyeti'nin 13. Cumhurbaşkanı, hem de sadece bu masa etrafında bir araya gelen siyasi partilere oy verenlerin değil, herkesin cumhurbaşkanı olacaktır” denildi.

Ortak açıklama metninde şu ifadelere yer verildi:

Çayırova İlçe Başkanları olarak bizlerde aynı samimiyetle sürdüreceğiz

Ülkemizi hızla felakete sürükleyen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin doğal sonuçlarına, yani; ekonomide iflasa, iç ve dış politikada itibarsızlaşmaya, kamu kurum ve kadrolarındaki çürümeye, yaşanan sosyolojik ve psikolojik çöküntüye dur demek için Genel başkanlarımız ilk kez 12 Şubat 2022 tarihinde bir araya geldiler. 6 Farklı siyasi partinin bir araya gelerek milletimize umut olan bu kararlılığını, Çayırova İlçe Başkanları olarak bizlerde aynı samimiyetle sürdüreceğiz. 

Türkiye kazanacak! 85 milyon insanımız kazanacak

Bizler 6’lı masanın Çayırova İlçe Başkanları olarak buradan çok açık ve net bir şekilde şunları ifade ediyoruz. “Bu topraklarda toplumsal kutuplaşma son bulacak, toplumsal barış hakim olacak. Öfke ve nefret dili kaybedecek, nezaket ve karşılıklı saygı kazanacak. Demokrasi ve hukukun üstünlüğü tesis edilecek. Ahlaki yozlaşma ve manevi tahribatın önüne set çekecek etkin politikalar geliştirilecek. Rüşvet, torpil, iltimas, kişisel ikbal hırsı gidecek adalet, dürüstlük ve liyakat gelecek. Hak eden hak ettiğini eksiksiz alacak. İsraf ve hayat pahalılığı son bulacak; üretim esas alınacak. Geniş halk kitlelerinin yoksullaşmasına yol açan bir kısım rantiyeciye kaynak aktarımına son verilecek. Bugün çok daha güçlüyüz. Her geçen gün bizimle birlikte milletimizin umudu artıyor. Çünkü biz kazanacağız ve biz kazanınca Türkiye kazanacak! 85 milyon insanımız kazanacak’’ denildi.


 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.