1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. AK Parti'nin yeni meclisi
AK Parti'nin yeni meclisi

AK Parti'nin yeni meclisi

AK Parti İl Başkanlığına 24 Mayıs’ta atanan Mehmet Ellibeş, ilbaşkanlığına atanmasının ardından il yönetimini oluşturdu.

A+A-

Ellibeş’in sır gibi sakladığı ancak basına sızan yeni il yönetiminin tanıtımı ile ilgili il binasında basın açıklaması yapıldı. 50 yeni il yöneticisinin katılımı ile yapılan ilk toplantıda yeni yönetimin tanıtımı gerçekleştirildi. Ellibeş, yaptığı toplantıda 3 haftalık bir süreçte bayram tatiline rağmen il yönetimini oluşturduğunu kaydetti.

AK Parti’nin kuruluşundan bu yana partide hizmet eden ve başkanlık eden herkese teşekkür eden Ellibeş şunları söyledi: “Arkadaşlarımızın özverili ve fedakar çalışmalarının sayesinde biz siyaset yapıyoruz. Hepsinin emeğine sağlık. Görev bize tebliğ edildikten sonra istişarelere başladık. Beraber istişareye davet edilen arkadaşlarımız, partimizin dinamikleri ile istişarelerde bulunduk. İlçe başkanlarımız ile istişarelerimizi uzun uzun yaptık. Sonunda yeni bir yönetim oluşturduk.

Kocaeli’yi kucaklayacak bir yönetim oluşturmaya özen gösterdik. Havuzda olan tüm arkadaşlarımız bu işi yapacak kapasiteye sahip. Ama nihayetinde 50 kişilik bir ekip oluşacaktı. Burası bir ekip şu anda. İki arkadaşımız dışında 48 arkadaşımız burada. İki arkadaşımızın biri yurt dışında biri de il dışında olduğu için katılmadı. Kocaeli’nin AK Parti’nin temsilcileri olacağız. İstifa eden yönetici arkadaşlarımıza ayrı teşekkür ediyorum. İstifa etmelerine rağmen partiyi boş bırakmadılar ve burada çalıştılar, nöbet tuttular. Görev alıp almamak onlar için önemli değildi. Particilik, dava şuuru budur

Birlik Ve beraberlik ruhu içinde, yardımlaşma ve dayanışma içinde halkımızın yanında olacağız. Halkın istek ve beklentilerine karşılık verecek. Üzüntülerini ve sevinçlerini paylaşacak düzeyde olacağız. Davamızın şuuru içinde gönül siyaseti yapacağız. Ülkemizin yarınlara emin adımlarla yürümesi için bize düşen emin adımlarla yol alacağız. Bende çalışma arkadaşlarımızla yürüyeceğim. Bize inanan ve güvenen herkesi mahcup etmeyeceğiz. Hesabi değil hasbiyiz. Milletin hak ettiği değerlerle yaşaması için çalışacağız. İlçelerden ve eski arkadaşlarımız listemizde var. Sonuç itibariyle hepimiz bir ve beraberiz. Sizlerle beraber tüm ilçelerde örgütlenmiş teşkilat yapılarımızla çalışacağız. Bize inanan ve güvenen tüm kesimleri memnun edip hedeerimize ulaşacağız."

İŞTE YENİ LİSTE;
Mehmet Ellibeş
Abdülkadir Yılmaz
Ahmet Sönmez
Ali Haydar Muradoğlu
Alper Doğan
Ayşen Yılmaz
Berna Yenice Esen
Büşra Özbay
Emine Kurt
Ersin Küçükateş
Ertekin Akbulak
Fatma Nilgün Erciyes
Fazıl Korkmaz
Ferit Yağız
Fevzi Mahmut Çelik
Halil Dokuzlar
Halit Çokan
Haluk Ercan
Hicran Bozkurt
İbrahim Elgin
İbrahim Gürsel
İlhan Yıldırım
İshak Yıldırım
Mehmet Fatih İşlek
Mehmet Zeki Canşi
Muharrem Küçük
Muharrem Top
Murat Aslan
Mustafa Çimen
Mustafa Karakoç
Mustafa Tırpan
Mustafa Usta
Mustafa Yıldıztekin
Neslihan Eratır
Nuray Erdem
Ömer Efe
Recep Çalık
Recep Demir
Recep Kaya
Samet Taşdelen
Seda Çelik
Selim Çoban
Serdar Bayram
Serkan Ateş
Şahin Talus
Şengül Karagöz
Şükran Özdemir
Tuba Erdemir
Veli Haldız
Yusuf Sami Çınar

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.